UA
RU

Холлі Беррі демонструє повний апгрейд легендарної зачіски

На бізнес-зустріч чи на вечірку — Холлі Беррі доступні обидва варіанти.

Нещодавно відома акторка продемонструвала нову зачіску, а точніше модерновий варіант тої, що вже став частиною її власного унікального стилю. Різкий та нахабний образ вже встиг зібрати не лише уподобайки від захоплених шанувальників Холлі Беррі, але й від відомих друзів голлівудської акторки.

«Що ж, саме так виглядала моя зачіска на початку», — розповіла зірка фільму «Жінка-кішка» у відео, в якому спершу продемонструвала довгі біляві пасма з одного боку обличчя. Проте, після того, як акторка повернула голову, фани зірки розгледіли неочікуваний поворот beauty-історії.
«Саме так все продовжилося», — висловилася акторка, продемонструвавши зигзагоподібний дизайн, який було буквально викарбовано на її черепі. Хвилясті лінії продовжилися впритул до шиї акторки.
«Дякую, Оре», — завершила відео зірка, не забувши тегнути фотографа та стиліста із чоловічих зачісок — Оре Кілпатріка.
 

Багато із зіркових друзів Холлі Беррі не змусили чекати від себе коментарів, та одразу дали зрозуміти акторці, як сильно їм подобається її нова зачіска. Так, серед прихильників оновленого стилю селебріті не менш відомі та гарні, а саме: Сельма Блер, Арсеніо Холл, Джеймі Фокс та Тамрон Холл. Дублерка Холлі Беррі у фільмі «Джон Вік» Аниша Гіббс написала, що вона пам’ятає, як довго красуня хотіла зробити вибрити волосся на боку, тож зараз неймовірно щаслива, що новий стиль виглядає так розкішно.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Легендарна володарка «Оскару» звикла змінювати свій стиль, а особливо тоді, коли йдеться про її волосся. Так, впродовж років вона завжди любила експериментувати зі своєї фірмовою «піксі», проте інколи поверталася й до більшого довгого волосся.
 
Раніше цього року акторка «X-Men» вирішила пофарбувати своє волосся в осяяний блонд, який став фішкою її героїні — Шторм. На церемонії Critic’s Choice Awards акторка з’явилася в новому образі, розпустивши волосся з одного боку та зачесавши його з іншого.
 
Протягом 2022 року вона зберігала двоколірний образ, поки на початку серпня не вирішила змінити ситуацію з кучерявими фіолетовими пасмами, продемонструвавши шанувальникам лавандовий образ, що виглядав дещо тьмяним.
 
Вже у вересні Холлі Беррі повернулася до образу в стилі своєї улюбленої героїні Шторм, проте зробивши легкий апгрейд. Колір, який обрала акторка, був не таким холодним.
 
З огляду на те, як часто та інколи кардинально Холлі Беррі любить змінювати свій лук, нам вже не терпиться подивитися, що ж вона вигадає на початок 2023.

Статьи по теме