UA
RU

Історія бренду PAYOT в обличчі його творця — Наді-Грегор Пайо

«Жінка сильна своєю красою!», — Надя-Грегорія Пайо.


 

У наш час PAYOT відомий як бренд, що поєднує у собі стильне й лаконічне оформлення, та інноваційні технології. Але далеко не всі знають, що створила бренд сильна жінка родом з України.

 

 

Оскільки весь березень Marie Claire пише про фемінізм, сьогодні ми вирішили розповісти історію неймовірної Наді-Грегор Пайо, виняткової жінки, незаперечного лідера в області сучасної естетики та косметології.

 

 

Історія бренду PAYOT в обличчі його творця — Наді-Грегор Пайо-Фото 1

 

 

Від Наді Раша до Наді Пайо

 

 

Подвійне ім’я Надя-Грегорія саме по собі — провісник незвичайної долі. Надя, «надія» дуже рано проявить свій вроджений спокійний авторитет, який допоможе їй кількома роками пізніше очолити всесвітньо відоме підприємство. А розпочалося все з бажання стати лікарем. 

 

 

Надя-Григорія Раша, яка виросла в буржуазній сім’ї, оточена турботою десяти братів і сестер, могла б цілком задовольнятися спокійною затишним життям, але таке було їй не до вподоби. 

 

 

Ніхто й не думав заважати планам мадмуазель Раша, але як було втілити її мрію, якщо на початку століття в її країні надходження жінок на медичні факультети було заборонено?

 

 

Історія бренду PAYOT в обличчі його творця — Наді-Грегор Пайо-Фото 2

1896, Наді 10 років

 

 

 

З непереборним бажанням досягти своєї мети вона їде у всесвітньо відомий Університет Лозанни, що знаходиться у Швейцарії. 

 

 

Отримавши диплом Лозаннського Університету, Надя-Грегорія, доктор медицини, стояла лише на початку свого довгого та складного шляху! Не будучи «писаною» красунею, вона володіла свіжим відтінком шкіри, який завжди був головним секретом її чарівності. Саме через це у неї закохався молодий інженер Едмон Пайо. У 1913 році в Лозанні закохані одружилися.

 

 

Історія бренду PAYOT в обличчі його творця — Наді-Грегор Пайо-Фото 3

 

 

Поїздка до Америки, яка змінить все

 

 

У 1917 році Едмону Пайо випала нагода вирушити в навчальну поїздку в Сполучені Штати Америки. Юна українка Надя-Грегорія, яка побувала на той час у Швейцарії та Латинській Америці, захоплено сприйняла велике місто-космополіт.

 

 

Саме в Нью-Йорку Надя відкрила для себе перші Інститути Краси, завдяки чому усвідомила важливість естетики в сучасному світі. Вона вирішила використовувати свої медичні знання в області жіночої краси й зробити прикладну естетику дисципліною на стику з медичною.

 

 

Одного разу доктор Пайо зробила важливий висновок:

 

 

Якщо процес старіння шкіри тіла можна контролювати й навіть уповільнювати, то цей же принцип можна застосувати й піклуючись про шкіру обличчя!

 

 

Після цього Надя-Грегорія заклала основи методики, що стала пізніше справжньою революцією у світі краси. Методика отримала назву «Гімнастика для обличчя та шкіри». У наш час це здається очевидним, але до Наді-Грегор така думка нікому не приходила в голову!

 

 

Оригінальна методика була заснована на елементарній ідеї: «М’язи обличчя повинні працювати так само, як і м’язи тіла». Надя-Грегорія створила методику застосування косметичних засобів для навчання жінок, яка стала базовою в косметології: очищення-живлення-стимуляція (лікування) шкіри.

 

 

Доктор Пайо вперше довела, що продавати косметичні засоби недостатньо, потрібно також навчати жінок мистецтва їхнього використання.

 

 

Медичні знання Наді-Грегор, її альтруїзм і розуміння жіночої психології допомогли їй довести всьому світові, що жіноча краса залежить не тільки від гігієни шкіри, але й від загального стану організму і від стану душі. На прохання все більшої кількості клієнток Доктор Пайо навчає нових асистенток, а в 1925 році відкриває перший Інститут Краси! Це стало лише етапом великої кар’єри тієї, яку незабаром всі будуть називати просто Доктор.

 

 

Історія бренду PAYOT в обличчі його творця — Наді-Грегор Пайо-Фото 4

 

 

Бурхливе життя та стрімка кар’єра

 

 

Після такого успіху життя Наді-Грегор затьмарилось сумними новинами: її чоловік пішов до іншої у складний повоєнний час. 

 

 

Але репутація та успіх Наді-Грегор змушують її продовжувати свою справу. Щоб передати нащадкам «послання краси», а також методики догляду за обличчям і техніки масажу, які вона придумала, було необхідно навчити кілька поколінь косметологів.

 

 

Саме з цією метою влітку 1947 року Надя-Грегор Пайо відкриває «Школу естетики». Навчальний заклад з державною ліцензією кожен рік брав під своє крило десятки дівчат, які пройшли спеціальний відбір. 

 

 

Паралельно зі створенням школи в Буа-Коломб відкрився завод з дослідницькими лабораторіями Payot. Це відкриття було необхідно, адже підприємства розширювалися, а їхній вплив зростав у інших країнах. З 1950 року Доктор Пайо стала Послом Краси й представником своєї власної марки.

 

 

Саме так за допомогою високих технологій того часу були створені лінії косметичних засобів по догляду за шкірою, яким по сьогоднішній день довіряють багато поколінь жінок.

 

 

Історія бренду PAYOT в обличчі його творця — Наді-Грегор Пайо-Фото 5

 

 

Щоб зрозуміти, наскільки цінувалася марка PAYOT в різних країнах світу, досить перерахувати лише деяких знаменитих клієнток Інституту PAYOT, серед них — Рита Хейворт, французька акторка Сюзі Делер, яка в той час перебувала на піку слави.

 

 

Останні роки життя

 

 

Останні роки життя доктор Пайо провела у Швейцарії у своєму маєтку Вер Кло, а 25 грудня 1966 року світова Імперія Краси втратила одного з кращих своїх фахівців. Надя-Грегор Пайо згасла у віці 80 років в лікарні міста Монж недалеко від свого швейцарського будинку. До сих пір завдяки творчому духу Наді-Грегорі продукція Payot асоціюється з такими цінностями, як якість і надійність. Саме тому марка Payot і сьогодні є брендом, якому беззастережно довіряють безліч жінок з усього світу. 

 

 

Культові продукти PAYOT

 

 

Pate Grise L’Originale

 

 

Історія бренду PAYOT в обличчі його творця — Наді-Грегор Пайо-Фото 6

 

 

Паста Pâte Grise L’Originale PAYOT не випадково стала культовою. Засіб протягом 70-ти років допомагав позбавлятися від акне, а сам секрет передавався із одного покоління жінок до іншого. Універсальна паста підходить для усіх типів шкіри, що справді робить її незамінним засобом у догляді за шкірою.

 

 

Speciale 5

 

 

Історія бренду PAYOT в обличчі його творця — Наді-Грегор Пайо-Фото 7

 

 

У дуеті з попереднім засобом ідеально працює крем Speciale 5. Він підсушує висипи на шкірі, усуває сліди після акне. Серед активних компонентів у складі Speciale 5 — саліцилова кислота та ефірна олія чайного дерева.

 

 

CRÈME N°2 L’Originale

 

 

Історія бренду PAYOT в обличчі його творця — Наді-Грегор Пайо-Фото 8

 

 

Заспокійливий засіб CRÈME N°2 L’Originale був створений Надею Пайо майже 100 років назад. Його можна використовувати як маску. Для цього варто нанести на цілу ніч на обличчя. Інший варіант використання — товстим шаром залишити на роздратованих ділянках шкіри на 30 хвилин, а залишки змити або зняти за допомогою ватного диска. 

 

 

Пайо Парі. На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ «Егзагон». Тел.: (044) 33-77-000. www.hexagone.ua

 

 

Статьи по теме