Закрити
UA
Краса

Як використовувати кольорові консилери

Поділись:

Помилково вважати, що консилером можна замаскувати лише темні кола під очима і лише відтінком, що підходить вашому тону шкіри.

posts-to-db-Фото 1

Для того, щоб приховати деякі недосконалості шкіри, існують багатофункціональні палетки консилерів з фіолетовими, зеленими та абрикосовими відтінками. Навіщо вони потрібні? Кольоровими консилерами можна скоригувати недоліки, які не під силу звичайному маскуючого засобу, що бежить.

Читайте також: ЩО ТАКЕ ГІДРОФІЛЬНА ОЛІЯ І ЧОМУ ВОНА ВАМ ПОТРІБНА?

Щоб зрозуміти принцип використання, нам знадобиться знання принципів змішування кольорів та корекції кольору. Щоб перекрити відтінок вашої «проблеми», необхідно вибрати протилежний йому, як у колірному колі:

posts-to-db-Фото 2

Недоліки, які ми найчастіше намагаємося старанно замаскувати:

  • почервоніння,
  • запалення та акне,
  • темні кола під очима,
  • пігментація,
  • купероз,
  • постакне,
  • ластовиння,
  • шрами.

Кольорові консилери: що для чого потрібне?

Зелений консилер

Нейтралізує недоліки червоного кольору: акне, почервоніння, подразнення на шкірі.

posts-to-db-Фото 3

NYX Professional Makeup Concealer Jar 

posts-to-db-Фото 4

 

Chanel Le Correcteur Chanel Longwear Colour Corrector

Фіолетовий консилер

Нейтралізує жовтий підтон. Гарний засіб для боротьби з тьмяним кольором обличчя, віковою пігментацією, жовтими плямами, нерівною засмагою. Якщо недоліків багато, або у вас тьмяний колір обличчя, радимо використовувати базу під макіяж (праймер) з фіолетовим відтінком.

posts-to-db-Фото 5

Lancome Miracle CC Cushion

Читайте також: 5 ЦІКАВИХ Б’ЮТІ-БЛОГЕРІВ, НА ЯКИХ СТОРІН ПІДПИСАТИСЯ

Жовтий консилер

Жовтий колір перекриває сині кола під очима, вінки, що просвічуються, і в очей або судини на крилах носа. А праймер для обличчя з жовтим пігментом освіжає шкіру і робить сяючим тон. Радимо використовувати його для вечірнього макіяжу: по-перше, тональний засіб рівніше лягатиме на шкіру і не підкреслювати вад, по-друге, колір обличчя буде таким, ніби ви тільки повернулися з відпустки. 

posts-to-db-Фото 6

Make Up Factory Ultrabalance Color Correcting Concealer

posts-to-db-Фото 7

Maybelline Master Camo

Персиковий або рожевий консилер

Колірна гама консилерів цього виду варіюється від світло-персикового з рожевим до яскраво-жовтогарячого. Перші підійдуть світлошкірим дівчатам, а другі — дівчатам із смаглявою шкірою. Тут діє просте правило: це темніше ваш відтінок шкіри, тим яскравіше консилер. 

У корекції кольору персиковий, лососевий і помаранчевий перекривають відтінки синього і фіолетового. Як правило, це синяки під очима.

posts-to-db-Фото 8

Maybelline Master Camo

Правила камуфляжу

  1. З консилерами важливо пам’ятати головне правило: спочатку маскуємо недоліки, потім наносимо тон. Насамперед це стосується кольорових засобів, інакше магія не спрацює.
  2. Застосовуйте їх лише за призначенням! Зелений використовуйте для почервоніння, персиковий – під очі. Фіолетовий для усунення жовтизни та пігментації, жовтий для корекції кольору обличчя та сяйва шкіри.
  3. Важливо наносити засоби тонким шаром, не нашаровувати кольори, щоб уникнути ефекту маски. Менше – завжди краще. Консилер у форматі стика наносяться точково, тому що у них щільна текстура.
  4. Враховуйте тип шкіри. Сухий консилер – для жирної шкіри, гелеві та рідкі формули – для сухої. Для області навколо очей використовуємо лише легкі та рідкі формули, щоб не підкреслювати дрібні зморшки.
  5. Використовуйте мінеральну чи прозору пудру. Наносите її легким, невагомим шаром, як фінальний етап макіяжу.

posts-to-db-Фото 9

Shiseido Translucent Loose Powder

posts-to-db-Фото 10

Kiko Milano Invisible Touch Face Fixing Powder

posts-to-db-Фото 11

A’pieu Mineral 100 Soft Skin Powder

Для того, щоб бути у всеозброєнні, радимо придивитися до універсальних палеток консилерів:

posts-to-db-Фото 12

Bella Pierre Color Correcting Concealer Palette

posts-to-db-Фото 13

Karaja Color Correction Palette

А ви вже куштували кольорові консилери?