Закрити
UA
Краса

Які косметологічні процедури для обличчя можна робити взимку

Поділись:

Лікар-дерматовенеролог та косметолог Ірина Літус розповіла нам про головні косметологічні процедури, які допоможуть зустріти весну у всеозброєнні.

догляд за шкірою взимку

Питання про те, що робити зі шкірою взимку, ставить собі абсолютну більшість жінок. Низька температура, холодний вітер, обігрівачі та кондиціонери згубно впливають на шкіру – зневоднюють та знижують її захисні функції, що провокує передчасну появу зморшок навколо очей, висипки, сухості, ірина літусстягнутості та лущення шкіри.

Правильний домашній догляд дуже важливий, але його часто мало. Тут і приходить на допомогу косметолог. Що ж можна і потрібно робити у кабінеті косметолога для порятунку шкіри взимку?

Крок 1. Пілінги

Осінь та зима – золотий час для пілінгів. Що вони пропонують? Пілінги допоможуть позбавитися гіперпігментації, нерівного кольору обличчя, потовщеного рогового шару, закупорених та розширених пір. Існують кілька видів пілінгів:

  • поверхневі відлущують надлишки рогового шару, завдяки чому зволожуючі та поживні речовини проникають глибше, а колір шкіри стає більш рівним.
  • серединні стирають дрібні зморшки та рубці, а також відбілюють шкіру.
  • глибокі активно включають процеси регенерації, тим самим дають ефект, що омолоджує.

Крок 2. Процедури для зволоження шкіри

Як відомо, всі обігрівачі та кондиціонери сушать повітря у приміщенні. Це призводить до зневоднення шкіри, тому, крім питного режиму та зволожувачів повітря, варто виконувати процедури, спрямовані на глибоке зволоження шкіри.

Вибирайте будь-яку зволожуючу косметологічну процедуру, яка підходить вашому типу шкіри. Це можуть бути апаратні методики, як приклад OxyJet, який під впливом кисню глибоко живить шкіру корисними речовинами. Крім того, важливо не забувати про домашній догляд, який також має бути спрямований на зволоження. У його складі повинні бути присутніми гіалуронова кислота, пептиди та олігопептиди.

Крок 3. Процедури харчування шкіри

Недолік харчування проявляється у втраті тургору та еластичності шкіри – на обличчі з’являється лущення, тьмяний колір, численні тріщини. Щоб цього уникнути, раджу робити такі процедури:

  • плазмоліфтінг – ін’єкційна процедура, яка не має жорстких вікових обмежень та великої кількості протипоказань. Як досягається ефект харчування шкіри? Пацієнтці під шкіру вводиться збагачена тромбоцитами власна плазма. У ній є білки, поживні речовини (глюкоза та ліпіди), гормони, вітаміни та ферменти. Потрапляючи у тканини, кров стимулює роботу фібробластів, а вони у свою чергу починають синтезувати колаген, еластин та гіалуронову кислоту, які відповідають за гладкість та пружність шкіри.
  • біоревіталізація – ще одна ін’єкційна процедура, яку я рекомендую проводити у зимовий час. Як це виглядає? За допомогою мікроін’єкцій у поверхневі шари шкіри вводиться препарат на основі гіалуронової кислоти, яка глибоко зволожує шкіру та легко засвоюється. Якщо в препараті будуть присутні пептиди та олігопептиди, то на додачу до зволоження ви також отримаєте помітний ліфтинг, рівний колір та зміну текстури шкіри.

Крок 4. Лазерне шліфування обличчя

Осінньо-зимовий період з його неактивним сонцем – час для лазерних методів омолодження, таких як лазерне шліфування обличчя. Вона стимулює регенерацію шкіри, значно підтягує її, скорочує зморшки, освітлює глибоку пігментацію, вирівнює рубці та скорочує розтяжки. Але ніякі салонні процедури та ін’єкції не дадуть бажаного ефекту, якщо ви не захищатимете свою шкіру щодня.

Читайте також:

Просто забудь: якими косметичними продуктами не варто користуватися зимою
Догляд за шкірою в холодну пору року: поживні креми
Патчі для очей: кому вони потрібні та як правильно їх використовувати

Фото: Ivan Lattuada/Imaxtree.com