UA
RU

Київський салон краси почав приймати оплату в криптовалюті

Київський салон краси почав приймати оплату в криптовалюті-Фото 1

 

Вперше в столиці України можно заплатити за бьюті-послуги у крипті. Таку можливість надає клієнтам мережа салонів краси Leo Beauty Club.

 

Сервіс криптовалютного процесингу Whitepay став партнером мережі салонів краси Leo Beauty Club, яка тепер буде приймати оплату за свої послуги в криптовалютах. Клієнтам салонів краси будуть доступні для оплати понад 130 видів криптовалют. Поступово перелік буде розширюватися. Оплату можна буде здійснити через спеціальні POS-термінали. Whitepay також здіснюватиме контроль над проведенням платежів, забезпечить розвиток системи та клієнтську підтримку. 

 

«Ми прагнемо освоювати нові технології, якщо вони можуть надати нашим покупцям розширені можливості. Тепер ми можемо інтегрувати криптовалюти до нашої платіжної системи», — прокоментувала Анна Михайлова, директорка Leo Beauty Club, мережі салонів краси та косметологічних клінік у Київі та Варшаві. 

 

Leo Beauty Club – б’юті-мережа, що працює з 2017 року і вміщує в себе салони краси у Києві та Варшаві, а також преміальну косметологічну клініку, святкове відкриття якої днями відбулося у столиці Польщі. Простір салонів  Leo Beauty Club поєднує відразу кілька зон: це естетична та апаратна косметологія, зал стилістів-колористів, Face Bar, де передбачені такі процедури, як макіяж, перманент, ламінування вій, оформлення брів, повний спектр послуг з нігтьового сервісу. У салоні доступна опція із сервісом у 4-6-8 рук.

Київський салон краси почав приймати оплату в криптовалюті-Фото 2

В Leo Beauty Club передбачений healthy bar з корисними напоями та здоровою їжею, також є можливість доставки повноцінного обіду з ресторанів-партнерів.

 

Whitepay — SaaS компанія, яка надає криптовалютні рішення для бізнесу та благодійних організацій. Криптовалютний еквайринг, POS-термінали, платіжні сторінки – усе доступно та налаштовується під клієнта. Також є можливість працювати з понад 130 криптовалютами, євро і гривнею. Поступово список валют буде розширюватися.

Компанія пропонує такі рішення:

— Криптовалютний й фіатний софт для еквайрингу.

— Сторінки для прийому платежів / пожертвувань у крипті та фіаті.

— Термінали для обміну криптовалюти на торгових точках.

— Термінали для прийому платежів / оплати товару у крипті та фіаті для наземного еквайрингу.

Зараз на платформі доступно понад 130 криптовалют і кілька фіатних валют, проте кількість підтримуваних валют, як і функціонал, додаються і розширюються досить швидко, що дозволяє клієнтам отримувати все більше можливостей для розвитку бізнесу.

Окрім комерційної складової компанія створила благодійний фонд Whitepay та розподіляє кошти між волонтерськими організаціями та окремими ініціативами. Також компанія надає безкоштовні рішення щодо збору пожертвувань у криптовалюті для благодійних фондів, Міністерств України та президентського фонду U24.

Фото наданані мережею салонів Leo Beauty Club

Статьи по теме