Косметологічні процедури, що вже застаріли та чим їх замінити

Редагувати переклад

Світ косметології стрімко розвивається і те, що було на піку популярності кілька років тому, нині може вважатися неефективним. Сьогодні Аліна Гергель, співвласниця Herhel Clinic та співзасновниця першого українського конгресу естетичної медицини у Польщі, поділилась декількома процедурами, які втратили свою актуальність та сучасними методиками, що прийшли їм на зміну.

Косметологічні процедури, що вже застаріли та чим їх замінити-Фото 1

Агресивна травматична чистка

Застаріла процедура: раніше агресивні травматичні чистки були широко поширені для лікування акне, проте вони часто призводили до травмування шкіри.

Сучасна альтернатива: перевагу надають менш інвазивним очищенням, використовуючи апаратні методики, протокольний домашній догляд та введення медикаментів під контролем дерматолога для боротьби з висипаннями та почервонінням.

Карбоновий пілінг

 

Застаріла процедура: хоча карбоновий пілінг мав свої переваги, він поступився місцем через розвиток апаратних технологій.

Сучасна альтернатива: сучасні апарати забезпечують очищення шкіри, вирівнювання її текстури та кольору, що є більш ефективним та функціональним, надаючи вищий рівень результату.

Косметологічні процедури, що вже застаріли та чим їх замінити-Фото 2

Радіохвильовий ліфтинг

Застаріла процедура: радіохвильовий ліфтинг не забезпечує довгострокового ефекту, що суперечить очікуванням пацієнтів.

Сучасна альтернатива: SMAS-ліфтинг являє собою одну з найсучасніших методик, яка дає кращі й триваліші результати ліфтингу.

Заповнення глибоких носогубних складок

Застаріла процедура: традиційне заповнення складок також втратило актуальність на користь більш сучасних методик.

Сучасна альтернатива: сьогодні використовують бланшинг і контурну пластику середньої третини обличчя для більш природнього і свіжого вигляду.

Мезотерапевтичні коктейлі

Косметологічні процедури, що вже застаріли та чим їх замінити-Фото 2

Застаріла процедура: з часом мезотерапія втратила свою популярність через появу більш просунутих складів.

Сучасна альтернатива: краще замінити мезотерапевтичні коктейлі біоревіталізантами, амінокислотами та екзосомами, які допомагають у відновленні шкіри.

Фокус на об’єми

Застаріла тенденція: великі губи та надмірне підкреслення окремих рис обличчя за допомогою ін’єкцій втрачають свою популярність на користь натуральності та гармонійності.

Сучасна тенденція: акцент на природньому вигляді, підкресленні власних рис та уникненні екстремальних змін.

Мезонитки

Застаріла процедура: мезонитки більше не вважаються ефективними через низьку стимуляцію вироблення колагену.

Сучасна альтернатива: сьогодні на зміну прийшли хірургічні нитки, SMAS-ліфтинг, а також RF-ліфтинг мікроголчастий, які демонструють вищу ефективність.

Читайте також: Ботокс: класика косметології чи навʼязаний тренд

Чому виникає потреба в нових методах?

Косметологія не стоїть на місці, так само як і пацієнт. Його потреба — це тут і зараз: швидко, ефективно, надовго і яскраво виражено. Також зараз пацієнт дуже освічений та обізнаний, тому уважно ставиться до будь-яких рекомендацій щодо здоров’я та краси. Активно розвиваються апаратні та колагенно-стимулюючі процедури. Тенденція йде у напрямку профілактики старіння, покращення якості шкіри та запобігання птозу. Пацієнти стежать за якістю своєї шкіри, її зовнішнім виглядом та наразі прагнуть мати здорове, сяюче обличчя, відсутність пігментації, судинних патологій, почервоніння та акне. Тренди спрямовані на природне старіння без яскраво виражених додаткових об’ємів завдяки філерам, тому використовуються колагеностимулятори, нитки, апаратні методики та ботокс.

Фото: unsplash.com/@karelys Ruiz

Статьи по теме