UA
RU

Краса від «Добробут» — Центра дерматології та косметології

Редагувати переклад
Щоб наші клієнти мали змогу ефективно дбати і про здоров’я і про красу, медична мережа «Добробут» презентує Центр дерматології та косметології.

Краса від «Добробут» — Центра дерматології та косметології-Фото 1

Наші фахівці впевнені – аби зберегти молодість і красу ,потрібно плекати любов до власного здоров`я. У цьому полягає основна місія нового центру , який гостинно відчинив двері для відвідувачів восени минулого року.

Краса від «Добробут» — Центра дерматології та косметології-Фото 2

Зовні та зсередини

Подеколи шлях до зовнішньої досконалості попри дієти, фізичну активність і дорогі косметичні засоби не завершується бажаними результатами. Причина в тому, що стан шкіри, нігтів, волосся або здатність швидко втрачати зайві кілограми залежать не тільки від нашої старанності й наполегливості, а й від того, як працюють наші внутрішні органи та системи. Зокрема, ендокринна система, жіноча сфера тощо. Саме тому фахівці нашого центру ставляться до краси, як до невід’ємної частини загального здоров’я і беруть до уваги всі медичні аспекти й індивідуальні потреби кожної жінки.

Краса від «Добробут» — Центра дерматології та косметології-Фото 3

Професійна команда

У Центрі дерматології та косметології працюють досвідчені спеціалісти, усі з медичною освітою, які у своїй роботі керуються найкращими світовими практиками: дерматолог, косметолог, трихолог, подолог, гінеколог, ендокринолог, дієтолог і пластичний хірург. Кожен наш клієнт має можливість отримати послуги повного циклу за всіма зазначеними напрямками.

Читай также: Принц Чарльз чувствует себя подавленным после интервью Меган и Гарри 

Краса від «Добробут» — Центра дерматології та косметології-Фото 4

Унікальні послуги

Ми маємо ексклюзивні пропозиції для кожної жінки, і, навіть для чоловіка, які звертаються до нас. Скажімо, «Прогноз краси» . Це чудова можливість дізнатися, що потрібно робити сьогодні аби зберегти красу та здоров’я завтра. Фахівці – дерматолог та косметолог – на спільному прийомі вивчають стан здоров’я пацієнта, спосіб життя та інші чинники, які мають безпосередній вплив на стан організму в майбутньому. Також лікарі проведуть апаратну діагностику шкіри на новітньому обладнанні, зокрема з допомогою діагностичного апарату OBSERV 520, здатного за невеличкий термін часу оцінити стан епідермісу, дерми та підшкірно-жирової клітковини і надати відомості про теперішній стан організму клієнта в цілому. Опісля такого детального збору інформації, фахівці складуть персональну стратегію кроків, направлених на збереження ще довгі роки саме ваших молодості, здоров’я та краси.

Чекаємо вас у Центрі дерматології та косметології «Добробут» : м.Київ, вул. Ломоносова, 71-Г.
Контакт-центр медичної мережі «Добробут» (044) 495 2 888 або (097) 495 2 888

Статьи по теме