UA
RU

Червона камелія проти негоди: новий крем N°1 De Chanel Rich Revitalizing Cream

Chanel представили крем, про який всі мріють взимку. Новинка водночас захищає від холодної погоди та бореться зі старінням.

крем N°1 De Chanel Rich Revitalizing Cream

В основі формули N°1 De Chanel Rich Revitalizing Cream — екстракт червоної камелії. Це одна з найдивовижніших квіток у світі. Вона з’являться, коли настає сильний холод, добре переносить заморозки і нестачу води. Зима ніколи не застає камелію зненацька. Ба більше, холодна зима допомагає їй ще більше роквітати.

крем N°1 De Chanel Rich Revitalizing Cream

В інші пори року камелія, хоч і не квітне, але й не відпочиває: створює нові стебла та листя. Суть її існування — в постійному відновленні. Тож ця, здавалося б крихка, рослина насправді неймовірно сильна.

Ці властивості червоної камелії й використали науковці Chanel.

крем N°1 De Chanel Rich Revitalizing Cream

Формула нового крема збагачена керамідами камелії. Кераміди — це ліпіди, які природно містяться в шкірі. Вони відіграють важливу роль у підтримці здоров’я та захисті від агресивного впливу навколишнього середовища. Це наче природний цемент, який підтримує шкіру та створює бар’єр, що утримує вологу. З часом кількість і якість керамідів зменшується, особливо під впливом холодної погоди. В результаті шкіра висушується, на ній з’являються почервоніння, підкреслюються зморшки.

крем N°1 De Chanel Rich Revitalizing Cream

Всі ці проблеми має вирішити N°1 De Chanel Rich Revitalizing Cream з насиченим складом компонентів. Екстракт червоної камелії підвищуює життєздатність клітин і запобігає старінню шкіри. Кераміди камелії захищають від холодної погоди, екстракт дріжджів, що міститься в мікробіоті камелії, зміцнює бар’єрну функцію шкіри, олія камелії підтримує необхідний рівень зволоження.

Як і інші засоби з серії N°1 De Chanel новий крем зроблений з контрольованим впливом на довкілля. Його формула містить до 97% інгредієнтів натурального походження. Упаковка розроблена із турботою про природу.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Chanel

Читайте також: КОСМЕТИКА ВІД ХОЛОДУ: ТОП-5 ЗАСОБІВ ДЛЯ ДОГЛЯДУ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Статьи по теме