UA
  RU

  Манікюр 2022: Ідеї до Дня всіх закоханих

  Редагувати переклад

  Коли французький манікюр уже набрид, але ще поки не готова на яскраві експерименти.


  Як і до будь якого іншого свята, до Дня всіх закоханих варто підготуватись. Це стосується не лише романтичних подарунків, але й оновлення манікюру. Навіть якщо у вас зовсім не святковий настрій, День святого Валентина може стати чудовою нагодою аби записатися на манікюр в улюблений салон. 

  Ми підготували декілька цікавих, на нашу думку, дизайнів манікюру, які прийдуться до душі і мінімалісткам, і шанувальницям б‘юті-експериментів. Тим паче, що ці ідеї не тільки актуальні на День всіх закоханих, але й у повсякденному житті вони виглядатимуть гармонійно. Можно з упевненністю назвати ці дизайни трендами 2022 року.


  Манікюр 2022: Ідеї до Дня всіх закоханих-Фото 1

  Сердечне зізнання

  Оскільки, фігура серця – головна в цей період, тому добірку ідей манікюру хочеться розпочати саме з неї. Не обов’язково розмалювувати кожен ніготь серцями, можна зупинитись на більш лаконічному варіанті, наприклад, мінімалістичне серце на нігті безіменного пальця чи чорні символи цього свята на кожномі нігті в поєднанні з молочною базою. Варіацій багато, головне обрати свою!

  Манікюр 2022: Ідеї до Дня всіх закоханих-Фото 1


  Нетрадиційний французький манікюр

  Для всіх, хто завжди носить френч є більш святкові ідеї. Наприклад, можна класичний білий змінити на фуксію та намалювати декілька додаткових штрихів. Також популярним є французький манікюр у вигляді незакінченого серця. Описати цей дизайн важко, але виглядає він досить романтично. Також можна залишити класичну варіація френча, тільки кінчик нігтя розфарбувати іншим, нетипічним для цього манікюру, кольором.

  Манікюр 2022: Ідеї до Дня всіх закоханих-Фото 1

  Абстрактне мислення

  Абстракція завжди доцільна, якщо ви прихильниця чого незвичного на своїх нігтях. Світові нейл-майстри пропонують безліч ідей в цій техніці: тут вам і різноманітні фігури, і контрастні кольори, і хвилеподібні малюнки. Все що завгодна можно втілити, бало б лише бажання та трохи часу.  Манікюр 2022: Ідеї до Дня всіх закоханих-Фото 1

  Намалюю тобі…

  Малюнок чи наліпка зроблять манікюр цікавішим та екстравагантнішим. Зараз в тренді робити художні мазки, а також зображати квіти. Головне, попередити вашого нейл-майстра, що ву ас творчий настрій!


  Читайте також: 12 ЗОЖ-трендов на 2022 год

  Зберігайте ідеї та приготуйтесь зачарувати всіх своїм надзвичайним та трендовим манікюром.

  Статьи по теме