UA
RU

Logically, Skin представили універсальний мультиліфтинговий крем Multi Lifting Cream

Косметичний бренд Logically, Skin представ універсальний мультиліфтинговий крем Multi Lifting Cream з пептидним комплексом Ліфтдерм 2000.

Logically, Skin представили універсальний мультиліфтинговий крем Multi Lifting Cream-Фото 1

Logically, Skin представили універсальний мультиліфтинговий крем Multi Lifting Cream. Його зірковий компонент — запатентований у 4 країнах (у тому числі в Кореї та США) пептидний комплекс Ліфтдерм 2000. Унікальність комплексу Ліфтдерм 2000 полягає в тому, що він діє на фактори зморшок і покращує гідратацію та пружність аж до ліпідного шару епідермісу. Проникаючи в глибші шари, комплекс забезпечує зволоження та еластичність, допомагає розгладити зморшки навколо очей, а також вікові зморшки на шиї, поліпшує текстуру шкіри. 

Також до складу крему входить амід біотиноїлгексапептиду-2 на основі біотину (вітамін B7, вітамін H). Це ремоделюючий пептид, який надає омолоджуючий ефект та значно покращує якість шкіри завдяки тому, що запускає роботу фібробластів — головних клітин дерми, які продукують колаген та еластин.

Гіалуронова кислота та гліцерин — природні компоненти, які вже входять до складу нашої шкіри і забезпечують її гідратацію. Гліцерин підтримує шкірні ліпіди між клітинами шкіри в здоровому стані, захищає від подразнення, допомагає відновити бар’єр. А гіалуронова кислота працює як «губка» і утримує біля себе велику кількість молекул води, якій складно випаровуватись, це в свою чергу позитивно впливає на розгладження зморшок.

Logically, Skin представили універсальний мультиліфтинговий крем Multi Lifting Cream-Фото 2

Токоферол — однин із варіантів вітаміну Е, потужний антиоксидант. Цей компонент захищає шкіру від оксидативного стресу, має фотозахисний ефект, проте є більш стабільним і має довший термін зберігання, порівняно з його чистою формою. Аденозин сприяє покращенню синтезу колагену та еластину, пришвидшує регенерацію шкіри, здійснює протизапальний вплив, допомагає відновити та укріпити захисний бар’єр шкіри. Масло ши у складі допомагає укріпити гідро-ліпідну мантію шкіри, що позитивно впливає на зниження трансепідермальної втрати вологи, є чудовим антиоксидантом та забезпечує пом’якшувальний ефект.

Крем Multi Lifting Cream має зручну помпу-дозатор, яка запобігає потраплянню шкідливих бактерій.

 

Статьи по теме