UA
  RU

  Нове обличчя: Український бренд натуральної косметики MOLA

  Редагувати переклад

  Вітчизняна косметика може бути преміум-якості, надихаючою й дієвою. Це ще раз доводить молодий бренд MOLA.

  Нове обличчя: Український бренд натуральної косметики MOLA-Фото 1

  Назва, в перекладі з португальської, означає «весна». Весна твоєї шкіри.

  Засоби MOLA виготовлені на виробництвах, що працюють за європейськими стандартами якості й використовують сертифіковані компоненти з різних країн світу.

  Косметика MOLA — фізіологічна: складники близькі зі шкірою (сквалан, цераміди), тому повністю поглинаються, або служать їжею для мікробіому (пребіотики).

  У складі ви не знайдете агресивних ПАР, PEG, силіконів, формальдегіду і всього, що подразнює шкіру чи негативно впливає на здоров’я.

  Читай также: 5 ЛЮБИМЫХ МЕСТ АЛЬПИЙСКОЙ ИТАЛИИ АЛЕНЫ САВИСЬКО

  Співзасновниці Оксана та Олександра є й амбасадорами бренду: користуються усіма засобами і розповідають про результати з власного досвіду.

  Нове обличчя: Український бренд натуральної косметики MOLA-Фото 2

  До прикладу, Олександра, за місяць користування комплексним доглядом для сухої шкіри, позбулася почервонінь та лущення. А регенеруючий крем, який обіцяє відновити епідермальний бар’єр за 28 днів, дотримав слова! Адже потужний склад, зібраний з таких компонентів, як: цераміди, ніацинамід, пептиди, поліненасичені жирні кислоти й пребіотик, дозволяє повністю забути про втрату вологи.

  Символічно, весною, бренд відсвяткував першу річницю. За цей рік з’явилися 2 лінійки комплексного догляду за обличчям: для сухої та жирної шкіри.

  Випустили й натуральні тверді шампуні, які добре піняться, очищують до скрипу і зберігають свіжий вигляд волосся до 3 днів. І догляд за тілом: цукровий скраб, що не забруднює ванну, і кокосовий крем-баттер з пантенолом, який став бестселером через швидке поглинання і загоювальні властивості.

  Зовсім скоро з’являться й літні новинки: омолоджуючий блиск для губ, крем з SPF та бальзам-маска для волосся.

  Статьи по теме