Новинка від HydroPeptide: дует засобів для омолодження шкіри тіла

Редагувати переклад

Американський дерматокосметичний бренд  HydroPeptide випустив дві новинки для пружності і здорового сяйва шкіри тіла.  Відлущувальний гель Glow Revive Body Wash та лосьйон для ліфтингу і сяйва LumiFirm Body Moisturizer діють в парі. Доглядовий дует підійде для сухої, тьмяної, пошкодженої сонцем шкіри, з ознаками віку.

Новинка від HydroPeptide: дует засобів для омолодження шкіри тіла-Фото 1

 

Очищувальний, освітлювальний та відлущувальний гель для тіла Glow Revive Body Wash містить шикімінову кислоту. Вона є м’яким та високоефективним ексфоліантом, який у 10 разів перевищує біологічну активність гліколевої кислоти. Освітлювальні та зволожувальні комплекси у складі Glow Revive Body Wash висвітлюють і вирівнюють колір шкіри, дарують глибоке зволоження та покращують бар’єрну функцію. Склад засобу доповнено кофеїном, який стимулює, підтягує шкіру та зменшує прояви целюліту.

 

Новинка від HydroPeptide: дует засобів для омолодження шкіри тіла-Фото 2

 

Другий етап догляду – лосьйон LumiFirm Body Moisturizer. Це легкий крем для тіла розкішною текстурою. Засіб спрямований на усунення видимих ознак віку і повернення здорового сяйва. Він збагачений зміцнювальними пептидами, рослинними екстрактами, а також біотином і керамідами, які відновлюють шкірний бар’єр. Аромат лосьйону покращує настрій і ментальний стан, завдяки нотам бергамоту, м’яти, вербени та зеленого чаю. LumiFirm Body Moisturizer має легкий охолоджувальний ефект.

Статьи по теме