Новинка від INSTYTUTUM: сироватка EYEMULTITASKER, яка закриває всі потреби шкіри навколо очей

Редагувати переклад

Зустрічайте найбажанішу новинку цієї зими від INSTYTUTUM — anti-age серум для зони навколо очей EYEMULTITASKER RETINOL SERUM. Завдяки надзвичайно потужному антивіковому комплексу з максимальною концентрацією ретиноїду нового покоління, серум ефективно бореться зі всіма ознаками старіння, омолоджуючи шкіру навколо очей.

 

Новинка від INSTYTUTUM: сироватка EYEMULTITASKER, яка закриває всі потреби шкіри навколо очей-Фото 1

Сироватка EYEMULTITASKER відрізняється від інших антивікових сироваток навколо очей: її можна наносити на всю шкіру у цій делікатній зоні, зокрема на повіки. Засіб містить  5% ретиноїдний комплекс нового покоління і компонент гідроксипінакол. Гідроксипінаколон або гранактивний ретиноїд, відрізняється від традиційного ретинолу у двох аспектах. Він не перетворюється на ретиноєву кислоту при нанесенні на шкіру, що може спричинити подразнення та почервоніння. А також залишається стабільним у шкірі довше, ніж ретинол, а це означає, що продукти з цією формулою є більш ефективними та дієвими.

 

Новинка від INSTYTUTUM: сироватка EYEMULTITASKER, яка закриває всі потреби шкіри навколо очей-Фото 2

У складі серуму також є компонент-синергік — екстракт рамбутану, що має ефект, подібний до ретинолу: зменшує зморшки та покращує тонус і еластичність шкіри. Екстракт білих квітів позбавляє від набряків та темних кіл, надає виражений ліфтинг-ефект верхньої повіки. Потужний тетрапептид сприяє виробленню колагену, коригує контур очей та помітно підвищує пружність повік. Олія каріте, мигдалева олія, провітамін B5 та вітаміни Е і B12 розгладжують, заспокоюють, пом’якшують та зволожують.
Ця унікальна комбінація була спеціально розроблена для чутливої шкіри. Вона робить серум максимально потужним, але водночас делікатним, без подразнень. В одному засобі поєднано кілька функцій, які вирішують абсолютно всі проблеми шкіри навколо очей: зморшки, в’ялість повік, втрата чіткого контуру, втомлений погляд, зневоднення та пігментація. EYEMULTITASKER RETINOL SERUM — здатен впоратися зі всіма ознаками старіння.  

Читайте також: Все, що ви хотіли знати про бакучіол

 

Статьи по теме