Новинка від українського бренду Marie Fresh Cosmetics: лінія для ексфоліації шкіри обличчя

Редагувати переклад

Beauty-індустрія не стоїть на місці, потужні світові бренди постійно запускають нові продукти, але українські лейбли не відстають і розробляють формули, унікальні для нашого ринку. Бренд натуральної косметики Marie Fresh Cosmetics, лейбл з Бучі, пережив тяжкі часи, але мета робити якісну українську косметику стала для команди сильнішою за труднощі після окупації. Цієї зими Marie Fresh Cosmetics презентує нову ензимну лінію, яка складається з пілінга та пудри – ідеального набору для догляду за шкірою в прохолодну пору року.

 

Новинка від українського бренду Marie Fresh Cosmetics: лінія для ексфоліації шкіри обличчя-Фото 1

 

Нові продукти Marie Fresh Cosmetics стануть незамінними засобами у щоденному догляді для всіх, хто хоче насолодитися оновленням, гладкістю та сяйвом шкіри, без подразнень та лущення. Пілінг та пудра для очищення містять шість ензимів різної дії, які підходять для усіх типів шкіри в будь-яку пору року і не мають сезонних обмежень. Окрім помітного glow-ефекту одразу після застосування, розробники обіцяють вагомі зміни шкіри вже за декілька використань: розгладження зморшок в результаті регенерації та полірування шкіри, зменшення постакне і пігментації в результаті висвітлення, а також звуження пор та зменшення виділення себуму. Саме тому засіб стане ідеальним рішенням для людей з чорними цятками та комедонами. Варто зазначити, що Marie Fresh Cosmetics працює виключно з натуральними інгредієнтами.

Новинка від українського бренду Marie Fresh Cosmetics: лінія для ексфоліації шкіри обличчя-Фото 2

 

«Якість, дієвість, актуальність – ми керуємось цими стандартами, тому прискіпливо розробляємо кожен продукт, ензимна колекція не була виключенням. Ми хотіли розробити засіб, яким зможе користуватися людина з будь-яким типом шкіри, навіть з надчутливим, тому пріоритетом була якість та ретельна перевірка формул. Думаю, нам це вдалося», — каже засновниця бренду Марина Шанько

Статьи по теме