Новинка від українського бренду UNICO: блиск Lip Gloss with menthol з металевим аплікатором

Редагувати переклад

 

Новинка від українського бренду UNICO:  блиск Lip Gloss with menthol з металевим аплікатором-Фото 1

Український бренд UNICO, відомий своїми мультитаскерами, випустив блиск Lip Gloss with menthol. У складі містяться компоненти, що дають одночасно декоративний і доглядовий ефект.

 

Блиск має інноваційний склад і виконує одночасно декілька функцій. Перша – декоративна. Lip Gloss with menthol надає глянцевого ефекту і кольору губам. Палітра дозволяє знайти саме свій відтінок серед запропонованих. До складу входять воски та емоленти, які утворюють щільну гелеву текстуру. На губах утворюється глянцевий вологий фініш з ефектом рідкого скла, що тримається 2-3 години без відчуття липкості.

Новинка від українського бренду UNICO:  блиск Lip Gloss with menthol з металевим аплікатором-Фото 2

Друга функція – доглядова. Завдяки живильним оліям рисових висівок, жожоба, макадамії та вітамін Е — губи стають зволоженими і залишаються такими навіть після сходження блиску. Окрім цього, Lip Gloss має носик з нержавіючої сталі. З одного боку це незвичне дизайн-рішення, а з іншого – більш гігієнічне використання засобу. Адже блиск можна наносити безпосередньо на губи, поверх помад чи олівців і не боятися забруднення аплікатора. Сталь завжди залишається охолодженою, тож дарує приємні відчуття при нанесенні блиску на губи.

Новинка від українського бренду UNICO:  блиск Lip Gloss with menthol з металевим аплікатором-Фото 3

Ментол у складі дає відчуття комфортного холодку без вираженого печіння, що дозволяє використовувати блиск навіть для чутливих губ. Lip Gloss дає ефект збільшення об’єму. За аромат відповідає абсолют дамаської троянди. Придбати новинку можна на сайті та в соцмережах бренду UNICO.

Статьи по теме