Коли справа торкається особистого догляду, важливо не просто дослухатися до потреб свого волосся або шкіри, а і вибрати правильного помічника. І Dreame охоче в цьому допоможе: бренд випускає не просто стильні, сучасні, круті девайси для прибирання, приготування їжі, догляду за собою, — а робить акцент саме на практичності, безпеці та комфорту використання своєї техніки.
Dreame Airstyle Pro — сучасний практичний стайлер, що може допомогти зробити безліч варіантів зачісок салонного рівня. Але чи так це насправді?
Dreame Airstyle Pro — друге покоління стайлера, яке випускає бренд. Новинка вийшла на початку цього року, одразу наробивши шуму: його вартість відсчутно нижча за представлені в категорії моделі, хоча виглядає він дійсно круто.
Перше, що кидається в очі — пакування. Стайлер з насадками запакований та зберігається в кофрі зі штучної шкіри. Відразу привертає до себе увагу, як саме укладено пристрій: всі насадки мають своє місце в кофрі, при транспортуванні не люфтять та не перекидаються в чохлі.
Зовні сам стайлер, як і насадки, повністю уособлює філософію бренда: лаконічність, стиль та практичність. Девайс досить легкий, важить лише 290 гр (без насадок), виглядає стильно та акуратно. Кнопки розташовані одразу під великим пальцем в один ряд — так набагато зручніше перемикати режими, ніж у деяких аналогів.
Якщо попередній Dreame Airstyle мав у комплекті п’ять насадок, то Dreame Airstyle Pro має їх цілих сім:
Також до комплекту, звичайно, входить інструкція, гарантійний талон, власне, сам стайлер та кофр для зберігання.
Dreame Airstyle Pro — стайлер нового покоління, з конструкцією, яка суттєво вдосконалена, порівняно зі старшими моделями подібної техніки.
По-перше, тут використовується Digital BLDC-мотор з мікропроцесорним керуванням. Це інноваційна конструкція, яка спрямована на вирішення одразу декількох питань:
Стайлер миттєво реагує на зміни команд — зменшити або збільшити швидкість роботи, змінити температуру. Потужність пристрою — 1300 Вт. За рахунок реконструкції двигуна вдалося досягти оптимізації роботи стайлера: краща результативність при меншому споживанні електроенергії.
По-друге, зворотній фільтр тут вже за класикою розташований внизу конструкції, в місті кріплення кабеля живлення. На відміну від деяких попередніх моделей Dreame, сіточка фільтра тут зафіксована, та не зісковзує під час використання. Кабель може обертатися під час використання на 360 градусів, а його довжина — 2.8 метри, що навіть більше, ніж у багатьох аналогів.
Стайлер має бути в першу чергу безпечним для волосся та зручним у використанні. І Dreame про це подбали.
Dreame Airstyle Pro має три температурні режими:
Загалом, температура тут стандартна, і за декілька процедур можна підібрати оптимальний формат під своє волосся.
На окрему увагу заслуговує режим NTC. Це особлива технологія, яка використовується не лише у стайлерах, а і в фенах та утюжках. Режим NTC застосовує інтелектуальні алгоритми, щоб визначити, що потік повітря занадто гарячий для шкіри та волосся. Працює він наступним чином: при вмиканні високої температури заблизько до волосся сенсори миттєва отримують дані про перегрів та автоматично знижують температуру до прийнятної. Якість укладання від цього не страждає, а от здоров’я зберігається.
Під режимами у стайлерах та фенах зазвичай мається на увазі швидкість потоку повітря. І в Dreame Airstyle Pro їх три — низька, середня та висока. Найбільше значення, якого може досягти стайлер — 60 м/с; актуальним такий режим буде саме для сушіння густого волосся. Для порівняння, більшість сучасних фенів підтримують максимальну швидкість потоку до 30 м/с.
Іонізація та ефект Коанда — дві сучасні функції, які можуть зробити стайлер майже повністю безпечним для волосся (хоча нехтувати термозахистом все ж не рекомендується).
Ефектом Коанда називається потік повітря, який під час роботи стайлера підхоплює пасмо та обертає його навколо плойки. Так, цей режим зазвичай активується саме під час підкручування волосся. Хоча потік досить сильний, все ж до волосся він ставиться з обережністю, та не прижимає пасмо занадто сильно до розігрітої поверхні. Втім, напрям потоку обережно закриває кутикулу волосся, не дозволяючи йому втрачати внурішню вологу та роблячи укладання навіть з високою температуру досить безпечним.
Іонізація — важлива функція, яка запобігає електризації та пересушуванню волосся. Працює вона досить просто: під час нагріву вивільняються негативно заряджені частинки — іони, які нейтралізують статичну електрику. Надзвичайно актуальною іонізація буде в зимовий час, коли волосся й так сухе та пушиться. Вмикати її окремо потрібно: функція активізується просто під час увімкнення в роботу всього стайлера.
Стайлер спеціально розроблений так, щоб можна було вдома створювати зачіски салонного рівня. Звичайно, що не все концентрується лише на техніці: правильний догляд, правильно підібрані стайлінгові засоби також мають велике значення. Однак саме стайлер допомагає с просто доглянутого волосся зробити шедевр. І для цього Dreame Airstyle Pro має цілих сім насадок.
Для створення хвилястого волосся тут передбачено цілих три насадки:
Для вирівнювання тут також передбачено три насадки, і саме тут є дещо цікаве: наявність жорсткої та м’якої щіток. Зазвичай до набору різноманітних стайлерів обов’язково входить така насадка, але дуже рідко вона може розрізнятися за жорсткістю, тому підходить не для всіх типів волосся.
М’яка щітка буде ідеальною для слабкого, тонкого, пухнастого волосся, яке досить швидко приймає форму. Її конструкція розроблена так, щоб при вирівнюванні не травмувати структуру та уникнути появи посічених кінчиків у майбутньому.
Жорстка щітка — ідеальна для власниць кучерявого волосся, яке зазвичай дуже неохоче приймає будь-яку форму, яка відрізняється від його природної. З такою щіткою можна обережно вирівняти пасмо, не травмуючи волосся, при цьому результат виходить справді стійким, якщо робити процедуру на вологе на 50% волосся.
Також, якщо ви не маєте на меті повністю вирівняти пасма, але вас дратує пухнастість (яка стає особливо активною у вологу погоду), можна користуватися насадкою для розгладжування. Більше це відноситься саме до процедури сушіння, коли потрібно просто надати охайний вигляд. Насадка може впоратися навіть з ослабленим сухим волоссям — як екстрена б’юті-допомога, втім, не замінює якісний та комплексний догляд.
З сушінням у Dreame Airstyle Pro все досить просто: всі ті ж три температури та три швидкості повітря. Але завдяки технології іонізації та високій швидкості роботи самого двигуна процедура проходить швидше, ніж сушіння звичайним феном. І результат виходить більш акуратним та охайним — саме за рахунок нейтралізації статичної електрики.
Всі насадки кріпляться на магніт — це спільна риса майже всіх б’юті-девайсів Dreame. Дуже зручно: магніт достатньо сильний, щоб насадка не злітала під час роботи, але щоб замінити потім щітку, докладати особливих зусиль не потрібно.
Загалом, при розробці Dreame Airstyle Pro врахували декілька дрібних (і не дуже) нюансів, які на перший погляд не мають значення, але можуть зробити використання пристрою незручним та небезпечним для волосся:
А якщо говорити про якість укладання, то тут Dreame Airstyle Pro справді на висоті: зачіска тримається тривалий час, волосся блискуче, охайне та доглянуте.
Звичайна ціна на Dreame Airstyle Pro становить 19 999 грн, однак за умови передзамовлення ціна на нього знижена: зараз стайлер можна купити за 15 999 грн.
Dreame Airstyle Pro — це той випадок, коли стайлер може справді замінити похід до салону. З ним легко експериментувати з образами, не хвилюючись за здоров’я волосся. Насадки — на будь-який випадок, режими — під різні типи волосся, а використання — просте та зручне. Тут і продумані дрібниці, і сучасні технології, і турбота про комфорт користувача. А ще — надзвичайно стильний, лаконічний дизайн: таким девайсом справді приємно користуватися.