Кожна дівчина знає: щоб виглядати доглянуто та красиво, декоративної косметики недостатньо.
Крім неї, кожна з нас має серйозний арсенал засобів для догляду за шкірою. Найдорожчі креми не завжди дають потрібний ефект, а найдешевші – не завжди марні. Очікування від використання продукту можуть виправдатися, а пошуки причини чи іншого засобу продовжитися знову і знову. Давайте розберемося, чому наша косметика не працює і який запасний вихід?
Як і в кожній справі, у догляді за шкірою насамперед потрібно визначити проблематику та відповісти собі на запитання «Якого ефекту я чекаю?». Немає універсального крему і «чарівного засобу», які можуть все. Саме тому варто одразу зрозуміти, якого результату ми хочемо та які наші очікування. Чітке визначення мети допоможе спростити вибір коштів на її вирішення.
Так само варто вчинити і з доглядом за шкірою обличчя. Якщо ваш skincare перестав працювати і ніяк не полегшує життя – варто звернутися до лікаря чи косметолога. Фахівець порекомендує ефективніші засоби, спираючись на поточний стан вашої шкіри. Пам’ятайте: не кожен продукт працюватиме так, як ми хочемо, і не кожен комплексний догляд допоможе нашій шкірі.
Читайте також: Тривожний дзвінок: 5 ознак, що вам варто змінити догляд за обличчям
Якщо щоденний догляд вже не працює, потрібно звернути увагу на те, що справді допоможе. Інгредієнтів, здатних реально вирішити проблеми зі шкірою, насправді не так багато. З ними теж варто бути акуратнішими. Косметику для догляду за шкірою обличчя завжди можна замінити, і зробити це якісно та ефективно. У складі будь-якого засобу завжди знайдуться найпростіші компоненти, які у своєму первісному вигляді вплинуть на шкіру. Найчастіше, інгредієнти у складі можуть просто перекривати ефект один одного, а працюватимуть тільки поодинці.
Масло чайного дерева є у складі багатьох засобів для проблемної, жирної шкіри. Якщо улюблений засіб перестав діяти, а на шкірі є висипання – це масло завжди прийде на допомогу. У його складі налічується близько десятка корисних природних елементів. Головні з них – терпин і цинеол. Вони відповідають за антимікробну функцію, що допомагає усунути почервоніння, знизити набряклість і припалити ранки.
Повернути до життя суху та зневоднену шкіру допоможе олія з горіхів ши (Або карите). Ефіроль із плодів «дерева життя» глибоко зволожує дерму, лікує її від псоріазу та екземи, а також стимулює вироблення колагену. Нейтральні жири тригліцериди забезпечують клітини харчуванням та підвищують їх імунітет. Завдяки цьому шкіра набуває здорового вигляду. Для виснаженої шкіри обличчя масло ши – справжня знахідка.
Читайте також: 6 ІНГРЕДІЄНТІВ У КОСМЕТИЦІ, ЯКІ ШКОДУТЬ НАВКОЛИШНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ
Кокосова олія. Його секрет у унікальному природному складі. Наприклад, із сухістю та зморшками бореться вітамін В1 та пантотенова кислота. Фолієва та аскорбінова кислоти захищають від запалень – прищів, вугрів та фурункулів.
Кокосова олія убезпечить вашу шкіру від холоду, вітру і навіть спеки. Каприлова кислота нормалізує роботу сальних залоз, що автоматично позбавляє шкіру від блиску. Більш того, при регулярному використанні шкіра стає свіжою, зволоженою та пружною. Зникають пігментні плями та мімічні зморшки, підтягується овал обличчя.
Проте пам’ятайте, що надмірне вживання будь-якого продукту може принести як користь, а й шкода. Натуральні косметологічні методики спрямовані на те, щоб відновлювати природні функції шкіри, що регенерують, допомагати тілу і клітинам оновлюватися і відновлюватися, зменшити кількість хімічних компонентів. Це дозволяє отримати стабільний та якісний результат.