UA
RU

Подарунки під ялинку: косметика та аксесуари у колаборації diadia x Ptashkin Sad

Редагувати переклад

Напередодні зимових свят про диво мріють не лише діти, а й дорослі. І поки ми всі об‘єднані спільним бажанням і метою перемоги, бренд одягу родом із Закарпаття diadia разом із Ptashkin Sad, який створює етичну рослинну косметику, вирішили подарувати дроп найпотрібніших речей для зимового періоду.   

Подарунки під ялинку: косметика та аксесуари у колаборації diadia x Ptashkin Sad-Фото 1

«Ми об‘єдналися з Ptashkin Sad, щоб створити подарунок, який буде передавати подих Закарпаття. Було важливо обрати для колаборації саме український бренд, щоб у синергії створити якісні продукти з атмосферою свята», — діляться засновники бренду diadia Діана Сидунчак і Влад Волос.

Подарунки під ялинку: косметика та аксесуари у колаборації diadia x Ptashkin Sad-Фото 2

Подарунки під ялинку: косметика та аксесуари у колаборації diadia x Ptashkin Sad-Фото 3

До колаборації увійшли чотири косметичні продукти з ароматами малини, хвої та цитрусів. Бальзам і скраб для губ зроблять їх наповненими й шовковистими, а крем для рук врятує ніжну шкіру після холоду та вітру. Баттер для тіла — незамінна річ у зимовий сезон, коли шкіра зневоднена та як ніколи потребує зволоження. Ніякої магії, лише комплекс пребіотиків, натуральні рослинні екстракти, масло какао, манго, ши та дрібка любові. 

На святковому пакуванні зображені головні герої фауни Закарпаття — зайчики, олені, пташки, а також ягоди й трави. Доповнює косметичну частину колаборації пухнаста косметичка, яка одночасно слугує й ефектним пакуванням подарунка, а також шкарпетки, шапки й шарфи. 

Подарунки під ялинку: косметика та аксесуари у колаборації diadia x Ptashkin Sad-Фото 4

«Я вірю в майбутнє, де українські бренди творять разом щось прекрасне, тому з радістю об‘єдналася з diadia. У нас спільні цінності, ми однаково вимогливі до якості своїх продуктів, це ідеальний матч. Разом ми створили лінійку косметики з ароматом карпатського лісу та аксесуари з локальних матеріалів», — говорить про колаборацію Олеся Пташка, засновниця Ptashkin Sad.  

Читайте також: Dear skin, winter is here: 5 засобів для здорової шкіри в прохолодну погоду

Придбати подарунок собі чи рідним можна на сайті брендів або в офлайн крамниці diadia у Києві та Львові. 

Статьи по теме