Подарункові набори косметики — чому це ідеальний презент

Не лише для дівчат важливо доглядати за тілом та шкірою комплексно та якісно. Саме від нього залежить здоров’я шкіри та волосся, як чоловіків, так і жінок. Сьогодні існує безліч доглядових та декоративних засобів косметики, які допомагають кожному стати неперевершеним. Креми, олійки, маски, парфуми, сироватки, тонери та інші продукти — великий вибір косметики на будь-який смак. А якщо це подарункові набори у красивому упакуванні, то це дуже цінний подарунок для багатьох. Різні бренди наповнюють такі бокси різноманітними важливими продуктами та підбирають їх зі дією та ефектами, які вони надають, аби догляд був комплексним та збалансований. У цій ми поговоримо детальніше, чим особливі набори косметичних засобів та що у них може бути.

Подарункові набори косметики — чому це ідеальний презент-Фото 1

Подарункові набори для жінок

У таких боксах зазвичай можна знайти найрізноманітніші засоби: від декоративної косметики до доглядових продуктів. Багато брендів пропонують вишукані набори з тушшю для повік, тінями та олівцями для брів — ідеальне комбо для створення будь-якого макіяжу. Нерідко можна знайти бокси з губними помадами, праймерами та тональними засобами, що також є гарним подарунком для жінки. Однак є і суто доглядові набори, наприклад, з такими засобами як:

  • пінки для вмивання: допомагають делікатно очистити шкіру від макіяжу;
  • креми для обличчя: можуть бути зволожувальними, живильними, антивіковими, захисними або відновлювальними;
  • маски для обличчя: допомагають покращити стан шкіри та надають різні ефекти: зволоження, живлення, омолодження, захист та інші;
  • локальні засоби від почервонінь, прищів та комедонів;
  • тоніки для обличчя: допомагають покращити тон шкіри та надають заспокійливу дію;
  • сироватки: надають зволожувальний, живильний та відновлювальний ефекти;
  • молочко для тіла: зволожує шкіру та пом’якшує її, а також відновлює поверхневий шар;
  • гелі для душу: делікатно очищають шкіру тіла від забруднень та себуму, надаючи зволожувального ефекту. 

Також в асортименті є набори із засобами для волосся: шампунями, масками та кондиціонерами, які зміцнюють та відновлюють пасма. Часто у засоби додають натуральні екстракти та цінні олії для живильної та зволожувальної дії. Такі косметичні продукти надають пасмам сяйва та зміцнюють їх, а також захищають від агресивного впливу стайлінгових приладів. 

Крім того, набори часто продають з додатковими аксесуарами — косметичками, у яких зручно зберігати засоби для догляду. 

Подарункові набори для чоловіків

Чоловічі бокси часто складаються із доглядових засобів косметики, таких як піна для душу, крем для тіла, шампунь та гель для душу, а також парфумована вода. Це ідеальний набір для сучасного чоловіка. Піна, гель і шампунь допомагають очистити шкіру та волосся від забруднень та себуму, надають блиску пасмам та зміцнюють шкіру. А крем для тіла допомагає відновити та зволожити шкіру тіла, а також вони часто мають заспокійливий та живильний ефекти. Це допомагає покращити стан шкіри та підтримувати її оптимальний гідробаланс. 

Статьи по теме