UA
RU

ПОЛІНА КРУПЧАК: Я НЕ СЛІДУЮ ЖОДНИМ ПРАВИЛАМ

Редагувати переклад

Вона молода і успішна, за її плечима не один проект. Вона власниця кількох компаній і засновниця благодійного фонду. Вона прекрасна мама і прогресивна співачка. Сьогодні ми поспілкуємося з Поліною Крупчак про сучасні реалії краси.

Поліна що, на твою думку, означає «бути красивою» сьогодні?

Сьогодні поняття краси фізичної, занадто розмите і ефемерне. Для кожного воно своє. Якщо говорити про красу в загальному її розумінні, то для мене красива людина — це гармонійна людина в першу чергу, коли духовна і фізична краса максимально в балансі, коли дівчина в злагоді зі своїм Божественним всередині себе, в гармонії з усім світом і всесвітом, коли рухаючись в потоці вона прибуває в повній довірі до життя і його процесів.

ПОЛІНА КРУПЧАК: Я НЕ СЛІДУЮ ЖОДНИМ ПРАВИЛАМ-Фото 1

Скажи які твої стандарти краси, адже зараз в епоху інтернету все змінюється дуже швидко?

Що значить стандарти? Для мене, на щастя, немає такого поняття, в духовних сферах і в індустрії краси та моди. Я не прагну в цю сторону, намагаюся проявляти себе, відчуваючи свої бажання і потреби. Сьогодні одне, завтра інше… Нам дійсно, особливо останнім часом, нав’язують багато зайвого і непотрібного через медіа та інтернет простір, для того щоб віддалити людину від істини і природи, від справжніх нас самих. І в гонитві за модним і трендовим, за новизною, ми кожен день все більше і більше втрачаємо своє споконвічне, сьогодення, те Божественне, що в нас закладено! Я не проти моди і трендів, але все добре в міру…

Як ти вважаєш, активний розвиток інтернету вплинув на наше ставлення до краси?

Так, безумовно. Одиницям вдається витримати настільки жорсткий натиск і тиск, не побоюся цього слова, на уми людства.
Зараз в світі все більше жінок пропагують натуральну красу, бодіпозитив, як ти ставишся до цього?
Бодіпозитив — це звичайно добре, але тут дуже часто відбувається груба підміна понять. Коли жінка по 4 години 5 разів на тиждень в залі качає залізо і випиває по «3 літри» протеїнових коктейлів в кращому випадку (добре якщо ще не стероїди або анаболіки) і називає це бодіпозитивом, я проти такого однозначно. Я за природні рухи в цьому сенсі: стретчинг, пілатес, йога, танці, плавання, ходьба і так до нескінченності. Важливо відчувати тіло, перебуваючи на правильних частотах і природних вібраціях.

Читай также: Мне это по плечу: Самая модная стрижка осенне-зимнего сезона 2021 

Чи є якісь правила краси, яких ти дотримуєшся постійно?

На щастя, я не дотримуюся ніяких правил. Для мене важливо мій стан душі і тіла в моменті. Я вважаю, що наша фізична форма реактивна і найкраще, що може бути для нас — це слухати наше тіло тут і зараз, і слідувати йому, а не правилам або порядкам, вигаданим кимось.

ПОЛІНА КРУПЧАК: Я НЕ СЛІДУЮ ЖОДНИМ ПРАВИЛАМ-Фото 2

В тій чи іншій мірі всі дівчата використовують косметичні засоби, розкажи без чого не обходиться твій день?

Це так — це я люблю. Професійна косметика від провідних фахівців, які знають свою справу, без цього нікуди. На жаль, так і не з’явилося на ринку косметології «молодильних яблучок» (сміється), тому я із задоволенням використовую різні маски для обличчя, сироватки, емульсії і креми та іншу доглядову косметику!

А що обов’язково повинно бути в твоїй сумочці з косметичних засобів?

Гігієнічна помада, блиск для губ, зволожуючий флюїд, що надає шкірі блиску, рум’яна і матуючі серветки…

Суспільство часто використовує оціночні судження стосовно людей, часто тобі доводилося чути такі моменти в свою адресу? Як з цим борешся?

Слава Богу останнім часом люди на цей рахунок стали більш стриманими. Я не знаю з якої причини, але, це відчувається. Може все ж поступово люди приходять до усвідомлення того, що є поняття унікальний досвід кожного з нас і не варто давати оцінку і «вішати ярлии». Кожен має право на прояв себе в цьому світі …

ПОЛІНА КРУПЧАК: Я НЕ СЛІДУЮ ЖОДНИМ ПРАВИЛАМ-Фото 3

Чи є у тебе особистий рецепт боротьби зі стресом?

Рецепт один: НЕ БОРОТИСЯ, ні за яких обставин. Зробити максимум, що від тебе залежить, а решта надати Всесвіту, він сам здатен подбати про тебе і захистити тебе від усього того, що для тебе не корисно і не коректно.

Статьи по теме