UA
RU

Olaplex представили сироватку, яка захищає волосся і запам’ятовує форму укладання

Olaplex представили сироватку для волосся. Цей косметичний засіб запобігає пошкодженню та живить волосся глибоко зсередини.

Olaplex представили сироватку, яка захищає волосся і запам’ятовує форму укладання-Фото 1

Незмивна живильна сироватка Olaplex №9 Bond Protector Nourishing Hair Serum «Розкіш Волосся» містить багаті антиоксидантами інгредієнти. Головний — екстракт червоних водоростей. Сироватка нейтралізує вільні радикали, запобігає пошкодженню та живить волосся глибоко зсередини. Також засіб містить запатентовану технологію Olaplex, яка на молекурлярному рівні зміцнює, відновлює та надає еластичніть волоссю.

Olaplex представили сироватку, яка захищає волосся і запам’ятовує форму укладання-Фото 2

Сироватка надає сатиновий блиск, запам’ятовує форму укладання, захищає від сплутування, відновлює волосся, надає антистатичний ефект, забезпечує термозахист до 232°C. Цей косметичний засіб не містить силікону. Підходить всім типам волосся, особливо пошкодженому, освітленому. А також волоссю, яке часто піддається укладкам, дії гарячих інструментів та негативному впливу навколишнього середовища. Це перший крок для створення стійкої укладки.

Перед укладанням нанесіть невелику кількість сироватки на вологе волосся, рухаючись від кінчиків до коріння. Як додатковий захист можна наносити перед укладанням і на сухе волосся. Кількість продукту визначається довжиною і текстурою волосся.

Статьи по теме