UA
RU

Спрей-міст або термальна вода, чим краще зволожувати шкіру у спеку?

Редагувати переклад

Що корисно, а що не дуже?

Спрей-міст або термальна вода, чим краще зволожувати шкіру у спеку?-Фото 1

 

Міст і термальна вода – не те саме. Хоча багато містів створюються на основі мінеральної води. Давайте розберемося, чим вони відрізняються.

 

На відміну від термальної води міст (або «димка») містить додаткові компоненти, спрямовані на ті чи інші завдання, які дозволяють не просто зволожити шкіру, а й попрацювати з її станом. Наприклад, олії, ніацинамід, алантоїн, полісахариди, вітаміни та гіалуронову кислоту. Тому текстура місту трохи щільніша за воду, і, по суті, містить ті ж компоненти, що креми і сироватки, тільки в рідкішому форматі. Звичайно, замінити повноцінний щоденний догляд міст не в змозі, але підтримати його і зменшити кількість засобів, що наносяться — цілком здатний, що особливо актуально у спеку. Сучасний вибір «димок» дуже різноманітний: для спорту, для захисту від сонця, після засмаги, з анти-ейдж ефектом, себорегулюючі, освітлювальні і т.д. Для додаткового зволоження, фахівці рекомендують наносити міст не тільки протягом дня, а й вранці між доглядовими засобами. Наприклад, між сироваткою та кремом, щоб запечатати його більш щільною текстурою. Так волога залишатиметься у шкірі набагато довше.

Не дивлячись на різноманітність і переваги містів у доглядових компонентах, не варто скидати з рахунків стару добру термалку. Наприклад, при лікуванні деяких шкірних захворювань, дерматологи рекомендують для зволоження саме термальну воду без олій та ліпідних складових, якими насичені місти. В іншому випадку, невагомих дрібнодисперсних спреїв ніколи не буває мало, у сумочці завжди має бути місце для міста.

У нашій добірці – найкращі місти літа 2022 року.

 

Спрей-сироватка для всіх типів шкіри з наданням ефекту сяяння HydroPeptide OptiMist

Вміщує рослинні олії (арганову, зеленого чаю, жожоба та сонячника) для пом’якшання і зволоження, комплекс з 5 водростей для відновлення електролітичного балансу шкіри в спеку, екстракт плодів баобабу і хвоща – для освітлення і вирівнювання тону. Має протизапальний ефект і придатен для шкіри, схильної до висипань.

Спрей-міст або термальна вода, чим краще зволожувати шкіру у спеку?-Фото 2

Тонізуючий освіжувальний міст-біотонік з пробіотиками Cosmetics 27 Mist 27

Мist 27 – створений на поєднанні морскої води з ароматними дистилятами меліси та латуку. Мінеральні солі у складі спрею поповнюють втрату електролітів шкірою під час активного потіння в спеку. Екстракт центелли азіатської – заспокоює подразнення і допомагає утримати вологу. Але спрей не тільки освіжає і зволожує: завдяки пробіотикам у формулі допомагає боротися з виспаннями і нормалізує шкірний мікробіом.

Спрей-міст або термальна вода, чим краще зволожувати шкіру у спеку?-Фото 3

Освітлювальний міст Circadia Licorice Аnd Bearberry Brightening Mist

Відмінна знахідка для шкіри, схильної до гіперпігментації. Міст містить потужні натуральні освітлювальні компоненти — ектракти солодки та мучниці, а також меланостанін — пептид, що перешкоджає утворенню пігментації. Крім вибілюючих властивостей, спрей відмінно зволожує шкіру і не дає волозі випаровуватися, за рахунок екстрактів морських водоростей. Показання для застосування: пігментація, нерівний тон, постакне, меланодермія після вагітності.

Спрей-міст або термальна вода, чим краще зволожувати шкіру у спеку?-Фото 4

Відновлювальний міст для захисту від синього світла [comfort zone] Skin Regimen Recharging Mist

Основна задача спрею від [comfort zone] – антиоксидантна дія і захист від передчасного старіння. Міст містить спеціальний ферментований комплекс Longevity complex™, розроблений на основі мікроорганізмів, які виживають у Піренеях та здатні адаптуватися до несприятливих умов. У складі спрею вони допомогають протидіяти передчастним зморшкам, викликаним дією сонячних променів та штучним синім світлом гаджетів. Аромати лавандової та трояндової води дарують ще й ольфалькторне задоволення від спрею.

Спрей-міст або термальна вода, чим краще зволожувати шкіру у спеку?-Фото 5

Читайте також: Без тіні сумніву: 6 надійних сонцезахисних новинок без липкого фінішу з anti-age ефектом

Головне фото: Photo by Katerina Pavlyuchkova on Unsplash

 

Статьи по теме