UA
RU

Як захистити волосся під час сушіння феном та гарячої укладки: крем-догляд UNOVE Heating Guard No-Wash Treatment

Захистити волосся під час сушіння феном та гарячої укладки допоможе спеціальна косметика. Така, як термозахисний крем-догляд UNOVE Heating Guard No-Wash Treatment. 

термозахисний крем-догляд для волосся UNOVE Heating Guard No-Wash Treatment

Крем з термозахисним ефектом UNOVE Heating Guard No-Wash Treatment допомагає зменшити пошкодження волосся під час сушіння феном та гарячої укладки з використанням стайлерів, випрямлячів і щіток. Він попереджає незворотні зміни в структурі волосся та втрату вологи від нагрівання. Комфортна текстура нежирного крему легко розподіляється по волоссю, розгладжує кутикулу та дає захист при температурі до 200° С.

термозахисний крем-догляд для волосся UNOVE Heating Guard No-Wash Treatment

Формула, розроблена для всіх типів волосся, містить захисні компоненти, які активуються при нагріванні та зменшують термічну деградацію. Завдяки низькій теплопровідності спеціальний полімерний комплекс формує теплозахисний екран на зовнішньому кутикулярному шарі, а також герметизує вологу всередині, зберігаючи волосся шовковистим та неймовірно гладеньким. Незмивний термозахисний крем буде ідеальним варіантом, якщо ви обираєте засіб «все в одному»: він посилює блиск, розплутує і полегшує розчісування, захищає під час гарячої укладки, зміцнює та відновлює пошкоджені ділянки волосся. 

Комплекс силіконів утворює захисний бар’єр між волоссям та інструментами для укладки, забезпечує більш рівномірне розподілення температури в точках контакту та плавне ковзання робочої поверхні випрямляча, зменшує пористість волосся, робить його більш стійким до впливу погодних умов при підвищеній вологості.

Фітокератин (гідролізований білок кукурудзи, гідролізований білок пшениці, гідролізований соєвий білок) завдяки своїй низькій молекулярній вазі має високі показники проникнення через кутикулу в кортекс, збільшує кількість вільних амінокислот, що присутні у волоссі та є прекурсором кератину, відновлює пошкоджену структуру, зволожує, має термозахисні властивості.

Гідролізований молочний білок містить корисні амінокислоти, ефективно реконструює поверхню волосся та зменшує пошкодження, є відмінним компонентом для кондиціонування, полегшує розчісування, робить волосся більш еластичним та слухняним. Гідролізований кератин з високим вмістом цистеїну та метионіну допомагає підтримувати природню кератинову структуру волосяних волокон, розгладжує кутикулу, утворюючи захисну плівку на поверхні, відновлює міцність на розтягнення.

термозахисний крем-догляд для волосся UNOVE Heating Guard No-Wash Treatment

Гідролізований колаген підвищує рівень гідратації та покращує зовнішній вигляд волосся, надає блиск, контролює надмірну пухнастість, має антистатичний ефект. Гідролізований шовк покращує еластичність та пружність, збільшує вміст вологи у волосяному полотні, захищає його від пересихання, підтримує яскравість кольору фарбованого волосся.

Амінокислоти шовку мають наднизьку молекулярну вагу та здатні проникнути в стрижень волосся, заповнюють пошкоджені фрагменти в структурі, зміцнюють водневі та іонні зв’язки, зменшують ламкість. Комплекс натуральних олій (макадамії, аргани, оливи, камелії, соняшника) живить, пом’якшує, відновлює ліпідну складову здорового волосся, повертає блиск та життєву силу.

термозахисний крем-догляд для волосся UNOVE Heating Guard No-Wash Treatment

Крем-догляд UNOVE Heating Guard No-Wash Treatment не обтяжує та не склеює волосся. Він ущільнює, надає блиск, усуває пухнастість і має приємний аромат. Засіб забеспечує 24 години стійкості за умов підвищеної вологості.

Статьи по теме