UA
RU

Топ 5 розумних б’юті-гаджетів, які змінять ваше обличчя

Редагувати переклад
Б’юті-гаджети – це ще один доказ того, на скільки швидко змінюються технології, які зрештою стають проривом і новим трендом у світі краси. Ми вирішили поцікавитись цією темою і зробили власний beauty research, щоб познайомити вас з п'ятіркою високотехнологічних і розумних девайсів для обличчя, яким точно знайдеться місце на вашій поличці у ванній.

Топ 5 розумних б’юті-гаджетів, які змінять ваше обличчя-Фото 1

Мікротоки Beauty Bar by Skin Kits (Стрекоза)

Цей гаджет працює на сонячній батарейці завдяки вбудованій панелі. Тому якщо плануєте використовувати його ввечері, не забудьте покласти на підвіконник, аби він підзарядився. Його «крила» добре охоплюють шкіру обличчя, а завдяки мікротокам можна позбавитись темних кругів під очима, набряків, дряблості шкіри та дрібних мімічних зморшок.

Топ 5 розумних б’юті-гаджетів, які змінять ваше обличчя-Фото 2

PureLift Face  

PureLift Face — це перший гаджет для неінвазивного моделювання обличчя. Завдяки м’язовій стимуляції струмом він глибоко проникає і тонізує м’язи, роблячи його підтягнутим і візуально свіжим всього за 10 хвилин. Якщо ж хочеться спробувати його не самому, а довіритись майстру, рекомендуємо записатись на процедуру Wow Mirror у майстерню масажу обличчя Sculptor. Також його можливо додати до будь-якої процедури як опцію Extra Face.

Топ 5 розумних б’юті-гаджетів, які змінять ваше обличчя-Фото 3

NuFace mini 

Ультрасучасний інструмент, що випромінює електричні струми надзвичайно низької напруги, відновлює пошкоджену шкіру і стимулює вироблення колагену, таким чином зменшуючи ознаки старіння. Цей гаджет часто використовують у тих випадках, якщо вам протипоказана міостимуляція, наприклад під час вагітності.

Топ 5 розумних б’юті-гаджетів, які змінять ваше обличчя-Фото 4

LED-маска 

Сяючі очі всього за 3 хвилини в день без допомоги рук — обіцянка, яку дає цей світлотерапевтичний прилад нового покоління. 72 червоних і бурштинових світлодіодів стимулюють вироблення колагену в зоні навколо очей. Це швидкий шлях до зменшення кількості зморшок і вирівненого тону обличчя. У майстерні Sculptor використовується як опція Extra Face, додатково до будь-якої процедури. Не відмовляйте своєму обличчю у задоволенні.

Топ 5 розумних б’юті-гаджетів, які змінять ваше обличчя-Фото 5

Foreo Espada

Все частіше косметичні бренди дивляться в бік LED-технологій, які відновлюють шкіру внаслідок впливу на неї світла. Foreo Espada — це той самий промінь надії, який обіцяє позбавити шкіру від запалень у домашніх умовах. Знахідка для тих, хто ніяк не вилікує акне.  Він стимулює проникнення LED-випромінювання в глибокі шари епідермісу і таким чином повністю видаляє вугревий висип, запалення, різного виду комедони. Підходить для всіх типів шкіри, у тому числі і чутливої. Зазвичай його не використовують у професійному догляді, він призначений саме для домашнього застосування.

Статьи по теме