UA
RU

У воєнний час: 10 способів більше рухатися в повсякденному житті

Редагувати переклад

Іноді, прості прогулянки можуть підкоригувати ваше здоров’я.

Якщо у вас немає можливості повноцінно займатися спортом у воєнний час, радимо простіші варіанти фізичних навантажень. Але пам’ятайте про свою безпеку.

Зараз українці знаходяться в підвішеному стані, тому комусь важко повноцінно займатися спортом, як фізично, так і психологічно. Але рухатися необхідно у будь-яких умовах, тому ми знайшли, які фізичні навантаження будуть актуальні і корисні українцям з усіх куточків нашої Батьківщини. Редакція Marie Claire підготувала 10 способів, як можна більше рухатись в умовах війни.

Спосіб №1: Піднімайтесь та спускайтесь по сходах

Ми в курсі, що ця порада стара як світ, але не дарма, адже вона ще й дієва. Піднявшись по сходах замість ліфта, ви збільшуєте частоту серцевих скорочень, допомагаєте зберегти рівновагу та покращуєте витривалість нижніх кінцівок. Можете ускладнити свої навантаження та підніматись по сходах на “носочках” чи п’ятках.

У воєнний час: 10 способів більше рухатися в повсякденному житті-Фото 1

Спосіб №2: Плануйте піші прогулянки з друзями чи проводьте zoom-коли на вулиці

Якщо ви працюєте вдома, заплануйте свою мобільну зустріч на вулиці. Якщо вам не потрібно дивитися на екран і переглядати електронні таблиці, підключіть навушники, покладіть телефон у кишеню і вирішуйте світові проблеми на прогулянці. Це чудовий спосіб зміксувати свій розпорядок дня. Також плануйте зустрічі з друзями у вигляді прогулянок.

Спосіб №3: Робіть випади, де це можливо

Випади – проста вправа, яка дозволяє ефективно прокачати м’язи ніг. Згодні, виглядає це трохи дивно, якщо робиться за межами спортзалу, але зараз такий час, що фізичне навантаження можна давати собі, ходячи з візочком по супермаркету. Сучасна жінка – мобільна жінка.

Спосіб №4: Фітбол замість стільця

Якщо ви працюєте віддалено і у вас відчуваються болі в спині чи попереку, тоді краще замінити свій стілець чи те, на чому ви працюєте, на фітбол (великий м’яч). Прості рухи на ньому вперед-назад, покрутіть тазом по часовій стрілці і навпаки, зробіть розтяжку хребці. Це може допомогти впоратися з болем у спині та покращити поставу. Фітбол – корисна річ, навіть якщо ви не ведете сидячий спосіб життя.

Спосіб №5: Паркуйтесь подалі від місця призначення

Хоча ми повинні думати про свою безпеку та безпеку свого майна, якщо ви перебуваєте в безпечному та добре освітленому місці, подумайте про паркування далі від входу, куди б ви не йшли. Таким чином ви збільшите кількість кроків щодня і примножите користь для свого організму.

Спосіб №6: Займайтесь більше сексом

Деякі дослідження стверджують, що секс спалює калорії зі швидкістю приблизно 3,1 калорії на хвилину для жінок і приблизно 4,2 калорії для чоловіків. Тож, хоча це не те саме, що енергійна пробіжка, ви можете гарненько попітніти під час сексу. Отримуйте задоволення, пробуйте нові позиції та прийоми.

У воєнний час: 10 способів більше рухатися в повсякденному житті-Фото 2

Спосіб №7: Вигулюйте собак з притулку

Якщо у вас немає власного домашнього улюбленця, якого потрібно регулярно вигулювати, тоді можна звернутися до місцевих притулків для тварин. Вони з радістю нададуть вам таку опцію. Тим паче, зараз ваша допомога буде надзвичайно необхідна. Ви зробити відразу дві корисні справи: і тіло прокачаєте, і безпритульним собакам подаруєте радість від своєї компанії.

Читайте також: Позбавитись всього: яку вагу безпечно скидати за місяць

Спосіб №8: Влаштуйте танцювальну перерву для одного

Танці – завжди гарний спосіб зняти стрес та спалити трохи калорій. Увімкніть улюблену музику, але не вимикайте оповіщення повітряної тривоги, і танцюйте так, ніби вас ніхто не бачить: під час приготування обіду чи прибирання, а може ви зараз садите город, тоді танці допоможуть зробити це швидше та ефектніше.

Спосіб №9: Організуйте активну гру

Якщо у вас є діти – чудово: пограйте з ними в хованки, доганялки чи інші рухливі дитячі забавки. Якщо ні – організуйте вечір з друзями, які не проти пограти з вами в твістер чи лімбо. Тим паче, це можна робити і на свіжому повітрі, але будьте обачні і завжди дивіться під ноги.

Спосіб №10: Розтягуйтесь під час перегляду новин чи серіалу

Знайдіть комфортні для себе вправи на розтяжку та робіть їх, коли читаєте новини чи дивитесь щось по телевізору. 30-хвилинне шоу може забезпечити вас 30-ю хвилинами вправ, які ви раніше відкладали на потім. Чудовий спосіб нарешті сісти на шпагат!

Фото:unsplash.com