UA
  RU

  Українські патріотичні мотиви, мультиколор і бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022

  Редагувати переклад

  Українські патріотичні мотиви, мультиколор і бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022-Фото 1


  Нігтьовий бізнес – один з небагатьох, хто швидко оговтався і відчайдушно продовжив працювати навіть в перший мясяць російського вторгнення в Україну. Бо українки висловлюють свою суспільну позицію навіть на кінчиках пальців. Які тренди манікюру наразі пануют в Україні і світі цього літа, розповіла Віктория Колодій – засновниця і  креативный директор мережі гендерно нейтральных майстерень нігтьової эстетики MVK.

   

  Цього сезону однією з найпопулярніших тенденцій є манікюр з патріотичними мотивами. Акценти на кінчиках пальців – це теж свого роду спосіб виразити свої думки, продемонструвати соціальну позицію, підкреслити настрої. 


  Серед варіацій патріотичного манікюру – поєднання на нігтях блакитно-жовтих кольорів, кольоровий мікро френч, нейл дизайн з використанням відповідної символіки, як от наприклад гілля калини. 

  Українські патріотичні мотиви, мультиколор і бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022-Фото 2

  Яскраві відтінки на нігтях в монокольорі або ж навпаки в мультикольоровому манікюрі теж не втрачають своїх позицій з-поміж інших літніх трендів.


  Українські патріотичні мотиви, мультиколор і бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022-Фото 3

  Вибір яскравих відтінків в кольоровій гамі пояснюється нестримним бажанням експериментувати в моменті і не відкладати це на завтрашній день. В цьому сезоні поза трендами – натуральні, «голі», здорові нігті. Це природна краса, цнотлива. 

  Українські патріотичні мотиви, мультиколор і бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022-Фото 4  Актуальна довжина нігтів влітку – міні, поскільки в пріоритеті завжди залишається практичність та зручність. 

  Українські патріотичні мотиви, мультиколор і бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022-Фото 5


  Серед світових тенденцій літнього нейл арту: максі нігті кольору бабл гам. Ефектний манікюр обирають Кім Кардашьян, Кайлі Дженнер та Карді Бі

  Українські патріотичні мотиви, мультиколор і бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022-Фото 6

  Стриманий манікюр – літня класика. Незмінним амбасадором нігтів в стилі nude є Роузі Хантінгтон-Уайтлі


  Кольоровий френч як у Гайді Клум – універсальний літній образ, який постійно залишається в числі перманентних трендів манікюру і являється фаворитом багатьох селебріті.

  Українські патріотичні мотиви, мультиколор і бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022-Фото 7

  Лаконічні квіткові мотиви у виконанні королеви мінімалізму нейл артиста із ЛА Бетіни Гольдштейн – доповнення до будь-якого літнього образу. 

  Українські патріотичні мотиви, мультиколор і бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022-Фото 8

  Головне фото: рhoto by Maria Lupan on Unsplash
  Фото ногтьових дизайнів: мережа гендерно нейтральных майстерень нігтьової эстетики MVK

   

  Статьи по теме