UA
RU

УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ÉLAN ПРОВІВ ЗАХІД ДЛЯ BEAUTY-СПЕЦІАЛІСТІВ ІЗ 30 КРАЇН СВІТУ

Редагувати переклад

15-21 травня в турецькій Анталії відбувся найбільший у світі захід в сфері краси — ÉLAN ASIA SHOW. УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ÉLAN ПРОВІВ ЗАХІД ДЛЯ BEAUTY-СПЕЦІАЛІСТІВ ІЗ 30 КРАЇН СВІТУ-Фото 1

У ньому взяли участь близько 500 спеціалістів із 30 країн. Насичена програма події передбачала чемпіонати із загальним призовим фондом у 20 000 євро, у яких учасники з України зайняли чільні місця. Локацією обрали 5-зірковий готель на мальовничому узбережжі — Bosphorus Sorgun Hotel.

Організатором став український бренд-трендсетер «індустрії брів» — ÉLAN. З 2015 року бренд створює засоби й інструменти для професійних бровистів, візажистів і ламімейкерів. Продукцію експортують до 40 країн світу. Його засновниці — сестри Олена Курчина та Анна Кравченко — сумарно мають понад 30-річний досвід у сфері краси. Цьогоріч підприємиці започаткували власне виробництво в Туреччині — ÉLAN KIMYA.

УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ÉLAN ПРОВІВ ЗАХІД ДЛЯ BEAUTY-СПЕЦІАЛІСТІВ ІЗ 30 КРАЇН СВІТУ-Фото 2

Чемпіонати і конференція для бровистів, візажистів і ламімейкерів зі всього світу 

В ÉLAN ASIA SHOW взяли участь близько 500 beauty-спеціалістів із України, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Словенії, Румунії, Молдови, Болгарії, Чехії, Чорногорії, Греції, Італії, Німеччини, Бельгії, Нідерландів, Великої Британії, Фінляндії, Грузії, Азербайджану, Туреччини, Об’єднаних Арабських Еміратів, Ізраїлю, Японії, США та Австралії.

Учасники з України посіли перші місця в більшості чемпіонатів, зокрема: з моделювання й фарбування брів, з ламінування брів, з ламінування вій, а також зі створення весільного й комерційного макіяжу. Це вкотре засвідчило, що сфера beauty-послуг в нашій країні має надвисокий рівень якості та є зразковим прикладом сервісу й професійної освіти.

Переможці отримали призи від генерального спонсора заходу — ÉLAN, і партнерів — професійного бренду дезінфікуючих засобів disAL та Міжнародної Асоціації Бровистів на загальну суму 20 000 євро. 

На BROW & LASH- і MAKE-UP-конференції найкращі спікери зі всього світу поділилися секретами успіху й авторськими техніками виконання трендових beauty-процедур, а також розповіли про ключові тенденції в сфері краси.

УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ÉLAN ПРОВІВ ЗАХІД ДЛЯ BEAUTY-СПЕЦІАЛІСТІВ ІЗ 30 КРАЇН СВІТУ-Фото 3

Перший конкурс MISS ÉLAN

Вперше відбулася вишукана подія в традиціях світових конкурсів краси — MISS ÉLAN. За титул змагалися 11 beauty-спеціалістів із різних країн. Перемогу здобула бровист, візажист та ламімейкер із Рівного — Олександра Прокопченко.


У доробку команди ÉLAN чимало яскравих заходів, і щороку їхні масштаби лише зростають. Зокрема, бренд організовував Ukraine Beauty Show за участю близько 400 найкращих спеціалістів України та ÉLAN BALTIC SHOW — найбільший міжнародний beauty-івент в країнах Балтії.

ÉLAN ASIA SHOW став наймасштабнішим у світі заходом для beauty-спеціалістів. І команда вже готує наступну подію, що відбудеться навесні 2024-го. І звісно, вона обіцяє бути ще грандіознішою, тож доєднуйтесь до сторінки ÉLAN в Instagram, щоб першими дізнаватися про найцікавіші анонси.