Для різноманітності радимо не зациклюватись тільки на класичних стрілках.
Стрілки — далеко не найважливіший етап у макіяжі, але найцікавіший. Навіть класична стрілка здатна зробити будь-який образ витонченим або зухвалішим, все залежить від цілей. Розповідаємо, як урізноманітнити повсякденний макіяж та які стрілки варто навчитися робити.
Читайте також: Правила «макіяжу без макіяжу»
Стрілки «котяче око» облюблені Голлівудом, починаючи від класичних кіноактрис минулого століття і закінчуючи нашими сучасниками. Переосмислена класична стрілка більш витягнута та гіпертрофована. Без належного досвіду в макіяжі можна переборщити з розміром і довжиною кінчика, але завжди можна орієнтуватися на приклади професійних візажистів.
Графічні стрілки – вибір сміливих та спраглих експериментів дівчат. Щоб освоїти мистецтво малювання подібних стрілок, спочатку варто набити руку на класичних і лише потім переходити на складніший етап. Подивитись приклади робіт та відеоуроки можна у професійних візажистів.
Читайте також: Як намалювати ідеальні стрілки
Навіть класична стрілка заграє новими фарбами, якщо під або над нею домалювати ще одну, але іншої форми чи контрастного кольору. Нам особливо подобається поєднання строгої чорної стрілки та золотистої, але не обов’язково використовувати лише ці відтінки, віддайтеся польоту фантазії.
Під кожен день тижня новий колір підводки! Щоб вийти за всі можливі рамки, випробувавши класичну стрілку, подвійну і навіть графічну, настав час експериментувати із кольором. Від кислотно-зеленого до рожевого – вибір величезний, варто лише визначитися.
Читайте також: Як повторити: макіяж героїнь «Велика маленька брехня» Селести Райт, Бонні Карлсон та Мадлен Маккензі
Навіть якщо кольорові стрілки або графічні вам мало експериментальні, проявіть ще більше креативу: зробіть їх на нижньому столітті, розтушуйте тіні і перетворите на ефектну димчасту стрілку, що дістає до самої брови.
Надихайтеся ще кількома ідеями для стрілок від професійних візажистів: