Майстер перманентного макіяжу Ганна Конова розповіла, що таке мікроблейдинг, як він проводиться та які міфи про цей вид татуажу потрібно терміново розвінчати.
Мікроблейдінг – це різновид татуажу брів. На відміну від класичного перманентного макіяжу, що виконується спеціальною машинкою, мікроблейдинг виконується вручну за допомогою ручки-маніпули з одноразовою насадкою у вигляді кількох голок. Пігмент вводиться в шкіру шляхом поверхневих надрізів шкіри за спеціальними схемами, що імітують натуральне зростання волосків. Тому мікроблейдинг у професійних колах називають волосковою технікою перманентного макіяжу (крім нього існує ще метод тіньової розтушовки).
І дійсно, на фотографіях безпосередньо “після” можна побачити природні, майже ідеальні брови, схожі на витвір мистецтва. Але чи така прекрасна і безпечна ця процедура, як її “картинка”, яку нам малюють фахівці в соцмережах, що надають цю послугу? Ганна зібрала п’ять міфів і вже готова їх підтвердити або розвінчати.
Міф 1. Мікроблейдинг – це вид напівперманентного макіяжу, який зникає безвісти через 6-12 місяців.
Саме через таке твердження багато хто думає, що після мікроблейдингу неможливо отримати брови синіх, зелених, грубих, холодних відтінків. Насправді, техніка мікроблейдингу прийшла до нас з Азії, а шкіра азіатських жінок суттєво щільніша, ніж у європейських. Звідси у наших майстрів зростає ризик помилитися з глибиною введення пігменту, після чого дуже часто можна отримати волоски, що розпливлися, яких можна позбутися тільки після процедури лазерного видалення.
Міф 2. Після процедури мікроблейдингу брови будуть виглядати так само, як на фото.
Потрібно дивитися на роботу, що загоїлася (через місяць після процедури), по свіжій роботі неможливо оцінити остаточний результат.
Міф 3. Мікроблейдинг – це нескладна процедура, і всі майстри однаково добре роблять її, незалежно від досвіду роботи.
Волоскова техніка мікроблейдингу – це високохудожня процедура, яку можуть виконати справжні профі з великим досвідом роботи саме в мікроблейдингу (3-5 років). Як вибрати такого майстра? Тільки за загальним роботам, які повинні бути ідеальні. Інакше ви легко отримаєте грубі брови у рубцях.
Ще пару слів про мікроблейдінг
Дівчатам із жирною шкірою варто бути обережними, тому що волоски на ній швидко «розпливуться». У середньому мікроблейдинг потрібно оновлювати раз на 1-1,5 року. Він дійсно допоможе вирішити проблеми рідкісних брів або їхньої відсутності, але тільки в руках талановитого та досвідченого майстра. Інакше я рекомендувала б вам робити класичний перманентний макіяж, що виконується машинкою. Хороших професійних класичних технік в Україні на порядок більше.
Читайте також:
Beauty-історія: еволюція жіночих брів за останні 100 років
Патчі для очей: кому вони потрібні та як правильно їх використовувати
It’s peeling time: які косметологічні процедури для обличчя можна робити взимку