UA
RU

Встигніть цієї весни: розвантажте себе та свій дім

Редагувати переклад

Встигніть цієї весни: розвантажте себе та свій дім-Фото 1

Переберіть та оновіть гардероб.

Звісно, що весна — це чудова нагода оновити гардероб. Нарешті ми можемо віддати речі до хімчистки, а з усім тим, що вже не має потреби у використанні розбереться lalafo. Це новий цікавий сервіс, який займається розгрузкою вашого дому чи полички у шафі. Їх кур’єри заберуть речі, феї відфотографують і виставлять на продаж або ж просто віддадуть тим, хто в них більше потребує! А щобо оновлення зимового гардеробу — зверніться до хімчистки ЦЕХ — там одяг наче перероджується і знову стає новим, ніхто і не помітить, що проносили ви їх усю зиму. До речі, якщо разом з розбором гардеробу ви хочете змінити життя ще й життя, рекомендуємо почитати книгу «Магічне прибирання» Марі Кондо.

Встигніть цієї весни: розвантажте себе та свій дім-Фото 2

Займіться якістю свого тіла.

Вже зовсім скоро соціальні мережі вибухнуть від мемів на тему схуднення до літнього сезону. Щоб вони вам не набридали, а влітку ви дійсно почували себе пречудово — приготуйте санчата з весни, а точніше — ваше тіло. Зверніть увагу на Starvac — апарат нового покоління, який ефективно усуває жирові відкладення, моделює контури обличчя і тіла, ліквідує целюліт, в’ялість м’язів і шкіри. Хіба не такого результату ми всі намагаємось досягнути?

Встигніть цієї весни: розвантажте себе та свій дім-Фото 3

Зробіть chek-up організму.

Важливий пункт для усіх без винятку. Цей новий тренд вже доволі швидко поширюється в маси і ми від цієї новини дуже радіємо. Так круто, що українці стають більш свідомими і бережливими в питаннях власного здоров‘я. У Tila Clinic перевіряють близько 700 показників відразу! Згодні, шокуюча цифра, але погодьтесь — це дуже зручно! Тепер ви знатимете свій організм як ніхто інший, і сподіваємось, знайдете з ним спільну мову.

Встигніть цієї весни: розвантажте себе та свій дім-Фото 4

Замовте генеральне прибирання у клінінговій компанії.

Цінуйте свій час! Недаремно існує приказка: «Час — це гроші». Тим паче після зими хочеться привести дім до ладу, аби в ньому завжди було чисто та затишно. Щоб не випадати з шаленого ритму життя на цілий день, можна делегувати свої хатні справи професійним клінерам Uberem. Вони приїжджають цілою командою, привозять професійну техніку для очищення різних поверхонь і від’їжджаючи, залишають чистий і свіжий дім, наче новий, ніби ви щойно його придбали.

Встигніть цієї весни: розвантажте себе та свій дім-Фото 5

Купіть новий чемодан і заплануйте поїздку до моря.

Яскравий, незвичний — такий, що дарує флешбек у літо і нагадує морський бриз десь на берегах сонячної Анталії. Мені особисто відразу згадуються різнокольорові валізки українського Have a Rest. Напевно, їх можна назвати нашою візитівкою, адже впевнена: вас точно запитають де придбати такий стильний мандрівник.

Статьи по теме