UA
RU

Як доглядати за волоссям навесні, щоб зберегти довжину і густоту волосся

Новий сезон – новий догляд за волоссям. Як з приходом весни змінюємо гардероб, так само потрібно підбирати і відповідний б'юті-догляд. Правильна реакція на потреби дасть чудовий результат і допоможе легко адаптуватися до весни без втрати, ламкості і заплутування волосся.

Як доглядати за волоссям навесні, щоб зберегти довжину і густоту волосся-Фото 1

Разом з Еміном Башіргіль, майстром київського простору краси Jolly, розбираємося, як підібрати правильний догляд і що найкраще ви можете зробити для волосся з переходом у новий сезон.

Проблеми, які потрібно вирішити

Зима – це завжди про холодне повітря, вітер, шапки та різкі перепади температур. Кожен з цих пунктів у парі зі стресом та фарбуванням негативно впливає на волосся. Воно стає більш слабким, тусклим і ламким. І це той самий сигнал SOS і бажання невідкладної допомоги для волосся. Якщо ви зіткнулися з такими проблемами або ж хочете ввести превентивні заходи, то дивіться наші поради далі.

5 рішень, для міжсезонного догляду за волоссям

Щоб дати волоссю все необхідне після холодної зими і різких перепадів температури, необхідний комплексний підхід. І тут вам потрібно не лише запланувати салонний догляд, а й уважно підійти до домашніх процедур.

Правильне миття волосся

Змініть свій догляд на живильні шампуні. Точкові засоби для об’єму чи сяяння залиште на пізніше. Зараз необхідно дати волоссю максимум того, що йому потрібно. Тому уважно читайте етикетки і вибирайте правильні засоби. Не забувайте, що мити волосся в дуже гарячій воді не рекомендується в будь-яку пору року.

Правильний догляд

Навіть найбільш дієвий салонний догляд потрібно регулярно підкріплювати використанням правильних засобів вдома. Саме тому необхідно відповідально ставитися до двох цих пунктів.

Як доглядати за волоссям навесні, щоб зберегти довжину і густоту волосся-Фото 2

Емін Башіргіль, професійний майстер по догляду за волоссям

“Для сезонного лікування волосся чудово підходить догляд Heart of Grass. Кожен із засобів живить волосся і зволожує. Ефект тримається протягом 2-3 тижнів. Саме ж волосся залишається міцним та зволоженим. До того ж засоби запобігають електризації”, – зазначає Емін.

Плануйте стрижку

Вчасна і правильна стрижка – додатковий пункт до цілі отримати здорове й доглянуте волосся. Так, ви зможете “освіжити” форму й прибрати все зайве. Ніяких слідів посічених кінчиків та тьмяного волосся. Плюс укладку буде зробити простіше, адже доглянуте волосся краще тримає форму і виглядає більш привабливо та естетично.

Делікатне сушіння

Весною краще використовувати фен з функцією іонізації. З ним волосся не електризується і не залишається пухнастим. Термозахист must у будь-яких випадках. А далі використовуйте ваші засоби для укладки за потребами волосся і особистими побажаннями.

Як доглядати за волоссям навесні, щоб зберегти довжину і густоту волосся-Фото 3

Доглядайте за шкірою голови

Здорове волосся починається зі здорової шкіри голови. Попередньо можете пройти діагностику шкіри, щоб впевнитися, що холодний період пройшов безболісно для шкіри. Також введіть в регулярний догляд скраб для шкіри голови. Він допоможе позбутися зайвого і дасть додаткове очищення. Як результат – чисте доглянуте волосся і здорова шкіра голови.

Photo by Nyana Stoica on Unsplash

Читайте також: КРАСИВЕ ТА ЗДОРОВЕ ВОЛОССЯ: БЬЮТІ-НОВИНКИ ДЛЯ КОМПЛЕКСНОГО ДОГЛЯДУ 

Статьи по теме