UA
RU

Спортивний шик: як зробити подіумний макіяж Chanel Cruise 2023/24

Редагувати переклад

Візажисти Chanel розповіли, як зробити подіумний макіяж з показу нової круїзної колекції. І надали покрокову інструкцію.

Як зробити подіумний макіяж Chanel Cruise 2023/24

Показ нової круїзної колекції Chanel Cruise 2023/24 відбувся у Лос-Анджелесі. Креативна директорка Chanel Віржині Віар об’єднала у моделях голлівудський гламур і притаманне Каліфорнії захоплення спортом. Тож і макіяж обрали відповідний — яскравий і водночас спокійний. Ключові елементи цього образу — це ідеальний тон, акцент на очах і натуральні кольори для губ.

Як зробити ідеальний літній тон обличчя

Як зробити подіумний макіяж Chanel Cruise 2023/24

Візажисти Chanel рекомендують використовувати тінт для обличчя із нової літньої колекції макіяжу Les Beiges Summer To-Go. Це легкий тонуючий засіб на водній основі з мікрокрапельними пігментами, який залишає на шкірі майже непомітну сяючу вуаль. Тінт краще наносити пензлем. Якщо потрібно замаскувати недоліки шкіри, за допомогою маленького пензля нанесіть коректор і розтушуйте його. Щоб попередити появу блиска, нанесіть на Т-зону розсипчасту пудру. Щоб трохи скульптурувати обличчя, нанесіть бронзуючий крем, а потім рум’яна натурального відтінку. 

Як підкреслити брови

Як зробити подіумний макіяж Chanel Cruise 2023/24

Перед тим, як робити макіяж, розчешіть брови спеціальною щіточкою. Потім підкресліть форму за допомогою олівця в тон ваших брів — робіть маленькі тонкі штрихи. Далі нанесіть прозорий гель для брів. 

Як зробити макіяж очей

Як зробити подіумний макіяж Chanel Cruise 2023/24

Нанесіть коричневий олівець навколо очей і злегка розтушуйте. Пензликом нанесіть світло-коричневі тіні на всі верхні повіки та розтушуйте. Темніший коричневий відтінок нанесіть на центр повік і також розтушуйте. Під брови нанесіть світлу тінь-хайлайтер. Нижню слизову підкресліть коричневим олівцем-каялем. Після цього добре профарбуйте вії. Використовуйте чорну туш. 

Як зробити макіяж губ

Як зробити подіумний макіяж Chanel Cruise 2023/24

У цьому макіяжі головний акцент зроблено на очах, тож для губ потрібні будуть нейтральні кольори. Підберіть олівець і помаду, близькі до натурального відтінку губ. Обведіть контур олівцем, потім за допомогою пензлика нанесіть помаду.  

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Chanel

Читайте також: ЯК ЗРОБИТИ КЛАСИЧНІ СІРІ SMOKEY EYES З ПОКАЗУ CHANEL