UA
RU

Захист попри все: 9 ділянок тіла, на які завжди потрібно наносити сонцезахисний крем

Редагувати переклад

Літо – час випробувань для нашої шкіри, тому варто потурбуватися про її безпеку.

Існує такий стереотип, що наносити сонцезахисний крем на тіло потрібно тільки тоді, коли виходиш на пляж, але це не так.

Захист попри все: 9 ділянок тіла, на які завжди потрібно наносити сонцезахисний крем-Фото 1

Косметологи завжди наголошують на тому, щоб наносити SPF-крем на обличчя перед виходом на вулицю і не дарма, адже сонячні промені негативно впливають на стан шкіри, але цей вплив розповсюджується й на інші ділянки тіла, тому не варто нехтувати захистом від ультрафіолетових променів на них. Редакція Marie Claire розповість, які ділянки тіла є вразливими до сонця та як їх захистити.

Шкіра голови

Ми витрачаємо більшу частину свого часу на захист шкіри обличчя та тіла, і забуваємо про найбільш вразливу область — голову та шкіру голови. Але ідея нанесення густого сонцезахисного крему на волосся не виглядає блискучою, тому постає логічне питання: “ Як захистити шкіру голови?”. Не думайте, що волосся – кращий захист. Носіть капелюх в спеку, а також використовуйте сонцезахисні спреї або місти, що призначені для захисту шкіри голови та волосся.

Вуха

Ми часто забуваємо про вуха, наносячи сонцезахисний крем. Але ця ділянка є поширеною зоною, де виявляється рак шкіри. Тому коли ви наносите щоденний SPF на обличчя, додайте його і на зовнішні мочки вух. Дерматологи радять повторно наносити сонцезахисний крем на мочки вух кожні дві години, якщо перебуваєте під інтенсивним сонячним світлом, і особливо між годинами пік з 10:00 до 14:00.

Захист попри все: 9 ділянок тіла, на які завжди потрібно наносити сонцезахисний крем-Фото 2

Шия

Ми знаємо, що шия є одним із перших місць, де проявляються ознаки старіння, тому її захист та зони декольте від сонця має вирішальне значення. Коли ви наносите щоденний SPF вранці на обличчя, не забудьте і про шию та зону декольте.

Повіки 

Так, вам не здалося, повіки. Очі можуть бути складною зоною, тому що більшість сонцезахисних кремів можуть викликати подразнення в цій області.

Сонцезахисний крем слід наносити на повіки після того, як буде нанесено всі засоби по догляду за шкірою, і як останній захист від ультрафіолету. Виберіть крем з невеликою кількістю активних інгредієнтів, оскільки шкіра повік, як правило, більш чутлива. І не забудьте прихопити з собою капелюх та окуляри.

Губи

Про губи часто забувають, коли справа доходить до захисту від сонця. Хороший бальзам для губ, який містить SPF, захистить ваші губи. Обов’язково нанесіть бальзам, коли знаходитесь на вулиці, і за потреби наносьте його повторно, так само, як і сонцезахисний крем. Зволоження губ допоможе захистити від сонячних променів.

Руки 

Верхня частина рук часто страждає від передчасного старіння саме через відсутність захисту від ультрафіолета. Пігментні плями на руках – це знак того, що ви не захищаєте їх. Коли ви миєте руки, ви знімаєте будь-який продукт або захист. Важливо нанести сонцезахисний крем на долоні та тильну сторону рук.

Читайте також: Без тіні сумніву: 6 надійних сонцезахисних новинок без липкого фінішу з anti-age ефектом

Захист попри все: 9 ділянок тіла, на які завжди потрібно наносити сонцезахисний крем-Фото 3

Сідниці 

Протягом літніх місяців ми часто покриваємо більшу частину свого тіла сонцезахисним кремом, але забуваємо про межі навколо сідниць. Наносьте сонцезахисний крем на всю область сідниць, навіть ту, яку покриває купальник.

Коліна 

Коліна так само чутливі, як і інші ділянки, до сонячних опіків. Однак сонцезахисний крем, нанесений на коліна, може бути легко стертий. Обов’язково користуйтеся SPF і регулярно наносите його, особливо якщо ви збираєтеся бути у воді. 

Пальці та стопи 

Це ще одна поширена область, де активно розвивається рак шкіри. Знову ж таки, ми часто носимо сандалі, тому автоматично думаємо, що пальці та стопи закриті та захищені, що не відповідає дійсності. Наносьте сонцезахисний крем на верхню і нижню частину ніг і на пальці ніг.

Фото: unsplash.com

Статьи по теме