Знайомство з брендом: TIZO – ефективна сонцезахистна косметика зі США

Редагувати переклад

Засновник TIZO доктор Гаррі Фоллік, у минулому відомий пластичний хірург, поставив за мету створити сонцезахисний крем, комфортний у користуванні. А отже, зменшити кількість людей, які змушені оперуватися через негативний вплив сонця на шкіру.

 

Знайомство з брендом: TIZO – ефективна сонцезахистна косметика зі США-Фото 1

 

 

Пігментація, почервоніння, передчасна втрата шкірою пружності – лише частина естетичних проблем, що виникають внаслідок відсутності грамотного захисту від ультрафіолету чи низької якості сонцезахисних продуктів. Не кажучи вже про колосальну небезпеку для здоров’я. У 80-ті роки, коли доктор Фоллік виношував ідею про власний бренд SPF-засобів, вже було проведено достатньо досліджень, які доводили зв’язок між зловживанням засмагою і раком шкіри. Але 30 років тому люди все одно нехтували сонцезахисними засобами, оскільки ті лежали щільною маскою на шкірі після нанесення. Потрібен був новий підхід до сонцезахисту. 

«З 1989 року ми допомагаємо людям зберігати здоров’я та красу шкіри!» – фраза, яку ви побачите на офіційному сайті компанії. Бренд вже переступив 30-річний рубіж, а свого часу косметика TIZO стала справжньою б’юті-революцією, адже замість густих, щільних і важких санскринів, які існували в ті роки, запропонувала продукти з легкою текстурою та надійним фізичним захистом.

 

Тільки фізичні фільтри

TIZO використовує у своїх формулах тільки фізичні фільтри: мікронізовані частинки діоксиду титану і оксиду цинку. На відміну від хімічних фільтрів, вони відбивають сонячні промені, але при цьому не потрапляють через шкіру до системи кровообігу.

Діоксид титану (Titanium Dioxide) відбиває і розсіює UVB-промені. Окрім цього, відбиває більшу частину шкідливих інфрачервоних хвиль, що робить шкіру більш прохолодною, зменшує «теплове» ушкодження та подальше фотостаріння шкіри.

Оксид цинку (Zinc Oxide) зменшує почервоніння та подразнення, утворює на поверхні захисну плівку від ультрафіолету, сприяє загоєнню ран, має м’яку протимікробну дію. Також він захищає шкіру як від UVA, так і від UVB-випромінювання.

Оксид заліза. Засоби, що містять цей компонент, надають шкірі легкий відтінок засмаги. Оксид заліза — не токсичний, не подразнює шкіру та не викликає алергію.

 

Знайомство з брендом: TIZO – ефективна сонцезахистна косметика зі США-Фото 2

 

Легкість і комфорт

Засоби TIZO візуально малопомітні та комфортні у застосуванні. Їх можна використовувати під макіяж у якості праймерів, а також замість тональних кремів. Бренд пропонує три види текстур: з глянцевим фінішем, сатіновим та матовим. Також є можливість вибрати продукт з легким тонуючим ефектом або без.

 

Знайомство з брендом: TIZO – ефективна сонцезахистна косметика зі США-Фото 3

 

Боротьба з гіперпігментацією

Команда TIZO  не зупиняється суто на сонцезахисті і має ефективні рішення, що допомогають боротися з гіперпігментацією будь якого походження. В арсеналі марки є професійна лінія ексофоліантів Photoceutical AHA/Retinol Peel, до якої входить три засоби, що застосовуються послідовно для досягнення найкращого результату в освітленні пігментних плям.

Photoceutical – серія засобів після перебування на сонці.  Засоби цієї лінійки сприяють відновленню, захисту та ревіталізації шкіри, пошкодженої сонцем і негативним впливом довкілля, а також запобігають подальшому фотопошкодженню.

Команда бренду, заснованого пластичнім хірургом, не могла не подбати про сонцезахист після професійних процедур, які роблять шкіру надчутливою до сонячних променів: після хімічного пілінгу, лазерного шліфування, мікродермабразії тощо.  На цей випадок у TIZO є спеціальний набір продуктів з посиленим захистом, який одночасно захищає шкіру від сонця та допомагає пришвидшити  реабілітацію. 

 

Читайте також: Новинка від DR IRENA ERIS: антивікова лінія ScientiVist, націлена на боротьбу с глибокими зморшками

Статьи по теме