UA
RU

В новому фільмі Мирослава Слабошпицького знімуться Александр Скашґорд та Дейн ДеХаан. Продюсером картини стане Даррен Аронофскі.

Редагувати переклад
Український режисер Мирослав Слабошпицький, чия картина "Плем’я" стала лауреатом кінофестивалів у Каннах, Лондоні та Мілані зніме фільм за книгою Джона Вайланта "Тигр". У головних ролях знімуться Александр Скашґорд ("Варяг", "Велика маленька брехня", "Меланхолія") та Дейн ДеХаан("Валеріан і місто тисячі планет", "Ліки від щастя").
Мирослав Слабошпицький

Фото: facebook.com/slaboshpytskiy

Події фільму розгортаються на далекому сході росії наприкінці 90-х років минулого століття. В центрі сюжету — група людей, так звана «Команда тигрів», які працюють над захистом зникаючих видів тигрів від браконьєрів і лісозаготівельників. Герой Скашґорда — лідер «команди», якому доручають знищити тигра, який убив браконьєра з метою самооборони. ДеХаан зіграє молодого вченого-еколога.

«Я дуже радий, що зніматиму цей фільм, і переповнений захватом по відношенню до команди, яка згуртувалася навколо нього. Я дуже довго працював над історією Тигра, і можливість побачити її втілення – це мрія, що стала реальністю. Даррен — продюсер із винятковим смаком та талантом, а Александр та Дейн — зірки, які трапляються раз у житті», — прокоментував Слабошпицький у Фейсбук.

Александр Скашґорд

Фото: facebook.com/slaboshpytskiy

Продюсерами картини стануть компанії Даррена Аронофскі Protozoa та Бреда Пітта Plan B та Wild Bunch International.

Читайте також: У КАННАХ ПОКАЖУТЬ ФІЛЬМ ЗАГИБЛОГО В МАРІУПОЛІ МАНТАСА КВЕДАРАВІЧЮСА

Статьи по теме