UA
  RU

  В новому фільмі Мирослава Слабошпицького знімуться Александр Скашґорд та Дейн ДеХаан. Продюсером картини стане Даррен Аронофскі.

  Редагувати переклад
  Український режисер Мирослав Слабошпицький, чия картина "Плем’я" стала лауреатом кінофестивалів у Каннах, Лондоні та Мілані зніме фільм за книгою Джона Вайланта "Тигр". У головних ролях знімуться Александр Скашґорд ("Варяг", "Велика маленька брехня", "Меланхолія") та Дейн ДеХаан("Валеріан і місто тисячі планет", "Ліки від щастя").
  Мирослав Слабошпицький

  Фото: facebook.com/slaboshpytskiy

  Події фільму розгортаються на далекому сході росії наприкінці 90-х років минулого століття. В центрі сюжету — група людей, так звана «Команда тигрів», які працюють над захистом зникаючих видів тигрів від браконьєрів і лісозаготівельників. Герой Скашґорда — лідер «команди», якому доручають знищити тигра, який убив браконьєра з метою самооборони. ДеХаан зіграє молодого вченого-еколога.


  «Я дуже радий, що зніматиму цей фільм, і переповнений захватом по відношенню до команди, яка згуртувалася навколо нього. Я дуже довго працював над історією Тигра, і можливість побачити її втілення – це мрія, що стала реальністю. Даррен — продюсер із винятковим смаком та талантом, а Александр та Дейн — зірки, які трапляються раз у житті», — прокоментував Слабошпицький у Фейсбук.

  Александр Скашґорд

  Фото: facebook.com/slaboshpytskiy

  Продюсерами картини стануть компанії Даррена Аронофскі Protozoa та Бреда Пітта Plan B та Wild Bunch International.


  Читайте також: У КАННАХ ПОКАЖУТЬ ФІЛЬМ ЗАГИБЛОГО В МАРІУПОЛІ МАНТАСА КВЕДАРАВІЧЮСА

  Статьи по теме