Спецпроекты now:

Alina Pash, Latexfauna, YUKO та інші випустили трек про рівністьAlina Pash, Latexfauna, YUKO та інші випустили трек про рівністьAlina Pash, Latexfauna, YUKO та інші випустили трек про рівністьAlina Pash, Latexfauna, YUKO та інші випустили трек про рівністьAlina Pash, Latexfauna, YUKO та інші випустили трек про рівність
Шоу-бизнес, Селебрити

Все буде толерантність: Alina Pash, Latexfauna, YUKO та інші випустили трек про рівність

Український шоу-бізнес об'єднався навколо ідеї толерантності.

Сергій Бабкін, Alina Pash, Latexfauna, KRUTЬ, Gurt [O], YUKO і Constantine записали спільний трек, основна ідея якого показати, що всі люди різні й рівні.

Заради того, щоб стати по-справжньому демократичним суспільством, важливо розуміти і приймати все розмаїття культур, людей та їхніх ідентичностей. Саме це стоїть в основі ідеї прийняття і толерантності. І саме про це артисти співають в новій пісні «Різні.Рівні».

Читайте також: 5 украинских музыкальных групп, которые вы обязаны знать

Трек «Різні.Рівні» це маніфест толерантності, який через музику передає українцям важливу думку: ми всі рівні, незалежно від гендерної ідентичності і сексуальної орієнтації.

Продовжуючи ідею «єдності різноманіття», в проєкт було залучено артистів, які творять в абсолютно різних жанрах: Сергій Бабкін, Alina Pash, Latexfauna, KRUTЬ, Gurt [O], YUKO, Constantine, а також хор молодих інді-виконавців.

Музика пісні була написана Євгеном Філатовим, The Maneken, а режисеркою кліпу стала Анна Бурячкова.

Для мене важливо було долучитися до проєкту “Різні.Рівні”, бо я максимально різною та рівною відчуваю себе. Із дитинства у мене сім‘я вкладала поняття вибору. Тема толерантності більше ніж актуальна в Україні. Я відчуваю гостру потребу у відкритому діалозі і обговоренні, що саме вважається толерантністю, який сенс у розвитку розуміння толерантності та її прийняття. Пора дорослішати, пора переходити на нові рівні свідомості, аби нарешті здобути легкість та приємність життя, без агресії та страху,

— розповідає Alina Pash. 

Кожний небайдужий може стати частиною проєкту і підтримати ЛГБТ-спільноту. Щоб це зробити, досить перейти на сайт www.riznirivni.com.ua і буквально підняти руку, щоб приєднатися до карти толерантних українців. Також сайт дає можливість записати свої слова підтримки рівності в віртуальній студії звукозапису.

На початку пісні, коли співає хор, у слухача буде 10 секунд, щоб вимовити слова підтримки, висловити позицію або заявити про толерантність. Записавши свій голос на платформі проєкту, людина отримає персоналізований варіант пісні «Різні.Рівні» з власним голосом, який зазвучить разом із зірками. Персональну версію кліпу можна буде завантажити собі або поділитися з друзями в соціальних мережах.

Одним із слоганів маршу рівності КиївПрайд 2020 організаційний комітет обрав слова з пісні: «Бути різними добре разом».

  • карьера
  • бабкин
  • FASHION STORY: ТРЕНДЫ ЛЕТА 2020
  • MC Brand Influencers x Vichy
  • новый номер
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...