UA
RU

Alina Pash випустила новий кліп на пісню N.U.M. (Nobody understand me)

Редагувати переклад
Представниця «молодої крові» української hip-hop сцени - Alina Pash - випустила кліп на сингл N.U.M., напористий трек з елементами етнічних мотивів.

Alina Pash випустила новий кліп на пісню N.U.M. (Nobody understand me)-Фото 1

N.U.M. був презентований на минулорічному фестивалі Brave Factory, де знято і live-відео на однойменну композицію. Це новітній арт-маніфест з закликом до усвідомлення власного коріння і незабуття місць сили артиста.

Співачка використовує кілька мов в куплетах пісні, направляючи вектор звернення проти нерозуміння мас. Своєю піснею вона хоче донести те, що для музики не існує кордонів, а мова — це тільки один з інструментів.

Читайте також: ALINA PASH: «НЕ ЛЮБЛЮ САМЕ СЛОВО «ФЕМІНІЗМ» ЧИ «ФЕМІНІСТКА» ЛИШЕ ТОМУ, ЩО В НАШ ЧАС ВОНО Є СВОГО РОДУ ЯРЛИКОМ»

N.U.M. — гострий і сміливий меседж, який повністю передає настрій співачки і впевненість в словах: «Підзавалити горизонтів можу я добряче».  

Alina Pash — українська виконавиця родом із Закарпаття. Її творчість — це симбіоз різноманітних музичних жанрів, таких як електронна музика, hip-hop, поп та етно з використанням закарпатського діалекту. Унікальний стиль додає самобутності та виділяє її на сучасній музичній сцені. 

Статьи по теме