UA
RU

Alina Pash записала новий сингл Vysokomirni

Редагувати переклад
Співачка дає відпір хейтерам.

Alina Pash записала новий сингл Vysokomirni-Фото 1

«З давніх часів туга і печаль приводили українців до марного ремесла витонченого хейтерства. Адже замість того, щоб займатися справою і вдосконалювати свої навички, можна просто лежати на печі і писати незадоволені коментарі в Інтернеті. Ви точно знаєте таких людей! Вони ледачі і без причини зарозумілі. Енергетичні вампіри, які дряпають душі і серця своїми словами. На них є лише одна управа — #протихейт спіч».

З цих слів стартує новий масштабний челлендж, придуманий і втілений співачкою Alina Pash спільно з відомим київським креативщиком і поетом Владом Волочай (Kontora.ltd, Katacult). Озброївшись забійним аргументом «Критикуєш — пропонуй!», Аліна запускає хвилю #протихейт панчів, які немов списи і стріли полетять в пихатих хейтерів, здатних лише засуджувати чужі дії.

Alina Pash записала новий сингл Vysokomirni-Фото 2

В основі челенджу — новий сингл «Vysokomirni». Пісня — конструктор, в якій сама Alina читає лише один куплет, а далі залишає музику і місце для ваших слів. За задумом до челенджу повинні підключитися не тільки артисти і музиканти, а й усі бажаючі. Єдина умова для створення власного куплета — він повинен бути присвячений проблемі образ, цькування і ненависті.  Всього, що дратує і не подобається. «Негатив і невдоволення краще виплеснути в тексті на біті, ніж в коментарях або за спиною. Тільки тоді буде викид енергії», — каже Аліна.

Читайте також: TVORCHI ВИПУСТИЛИ ДЖИНҐЛ ЗІ ЗВУКІВ КАРАНТИНУ #ЗАЛИШАЙСЯВДОМА

Сам трек можна буде скачати з Телеграма Alina Pash. Готове відео слід відправити в телеграм Аліні і опублікувати на своїй сторінці в Instagram з підписом #протихейт, зазначивши в пості @alinapash. Сама Аліна обіцяє викладати найкращі версії треку Vysokomirni в своїх соціальних мережах протягом двох тижнів. Переможець отримає приз: мерч з нового дропа Alina Pash.

Alina Pash записала новий сингл Vysokomirni-Фото 3

«Цим треком я закликаю всіх не стримувати свої емоції і не тримати в собі образу. Навпаки, я пропоную давати відсіч хейтерам. Причому не словами, а ділом. Це зайвий раз доведе, що самі вони крім бла-бла-бла ні на що не здатні», — коментує нову роботу сама співачка. Аліна закликає шанувальників піклуватися про своє психічне здоров’я, уникаючи токсичного оточення і засудження.

На підтримку синглу також вийшло напіванімаційне відео від продакшн-команди Brosbeat. Арт частиною відео займався — Alexander Derega. Музику для «Vysokomirni» написав виконавець і саунд-продюсер Саша Чеф — учасник хіп-хоп групи VBROS.

Кліп «Vysokomirni»:

Статьи по теме