Спецпроекты now:

alyona alyona представила новий трек «Пам’ятаю»alyona alyona представила новий трек «Пам’ятаю»alyona alyona представила новий трек «Пам’ятаю»
Селебрити

alyona alyona представила новий трек «Пам’ятаю»

Після іронічного фіта з Kyivstoner alyona alyona повертається у медіа-простір з новим синглом та відео «Пам’ятай».

@alyona.alyona.official

Відверта й щира історія, що розкривається у ретроспективному погляді на власний життєвий досвід. У новій роботі alyona alyona транслює давню істину: щоб зрозуміти людину повноцінно, потрібно пропустити крізь себе її почуття та переживання — без проекції власного життя й емоцій.

Для більшості людей я стала відомою за один день. Але насправді я пройшла великий шлях. Довжиною в життя… Все, що я переживала, бачила, відчувала — відображено в багатьох з моїх треків. В цьому є така собі сповідь. Бо я не ідеальна, і щоб бути тою, хто я є, мені довелося пройти крізь злети та падіння. Я не пишаюся всим, що робила в житті. Але я й не цураюся цього. І якщо б мені запропонували на вибір іншу дорогу, я б вибрала свою ще раз. Бо «свій шлях я не віддам ніколи і нікому»,

— розповідає alyona alyona.

Читайте також: ГРУППА [О]: «НАШИ ЦЕННОСТИ — ЭТО ВЕРА В ЧЕЛОВЕКА, В ТО, ЧТО ВСЕ МЫ ТУТ НЕ ЗРЯ»

Основний меседж треку режисер відео Анатолій Сачівко проілюстрував через різноманітні дитячі історії та образи. «Ідея зародилася ще шість років тому, коли я вивчав посттравматичний синдром». Зйомки відео тривали два дні, цікаво, що для всіх героїв це був перший схожий досвід, хоча й у кадрі вони виглядають напрочуд природно й органічно.

  • осень 2020
  • кино
  • MC Brand Influencers x VichyМетки: клип alyona alyona

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...