Спецпроекты now:

alyona alyona представила новий трек «Пам’ятаю»alyona alyona представила новий трек «Пам’ятаю»alyona alyona представила новий трек «Пам’ятаю»alyona alyona представила новий трек «Пам’ятаю»
Селебрити

alyona alyona представила новий трек «Пам’ятаю»

Після іронічного фіта з Kyivstoner alyona alyona повертається у медіа-простір з новим синглом та відео «Пам’ятай».

@alyona.alyona.official

Відверта й щира історія, що розкривається у ретроспективному погляді на власний життєвий досвід. У новій роботі alyona alyona транслює давню істину: щоб зрозуміти людину повноцінно, потрібно пропустити крізь себе її почуття та переживання — без проекції власного життя й емоцій.

Для більшості людей я стала відомою за один день. Але насправді я пройшла великий шлях. Довжиною в життя… Все, що я переживала, бачила, відчувала — відображено в багатьох з моїх треків. В цьому є така собі сповідь. Бо я не ідеальна, і щоб бути тою, хто я є, мені довелося пройти крізь злети та падіння. Я не пишаюся всим, що робила в житті. Але я й не цураюся цього. І якщо б мені запропонували на вибір іншу дорогу, я б вибрала свою ще раз. Бо «свій шлях я не віддам ніколи і нікому»,

— розповідає alyona alyona.

Читайте також: ГРУППА [О]: «НАШИ ЦЕННОСТИ — ЭТО ВЕРА В ЧЕЛОВЕКА, В ТО, ЧТО ВСЕ МЫ ТУТ НЕ ЗРЯ»

Основний меседж треку режисер відео Анатолій Сачівко проілюстрував через різноманітні дитячі історії та образи. «Ідея зародилася ще шість років тому, коли я вивчав посттравматичний синдром». Зйомки відео тривали два дні, цікаво, що для всіх героїв це був перший схожий досвід, хоча й у кадрі вони виглядають напрочуд природно й органічно.

  • MC Brand Influencers
  • путешествия
  • новый номер
  • MC Shop


Метки: клип alyona alyona

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...