UA
RU

Амаль Клуні виступила з промовою про ситуацію в Україні на засіданні ООН

Редагувати переклад

Відома адвокатка ще раз вирішила звернути увагу членів ООН на те, що відбувається на землях нашої Батьківщини.

Амаль Клуні, яка відома тим, що займається правами людини не змогла обійти стороною той факт, що російські окупанти знущаються над українцями.

Амаль Клуні виступила з промовою про ситуацію в Україні на засіданні ООН-Фото 1

ATHENS, GREECE — OCTOBER 14: Lawyer Amal Alamuddin attends a meeting with Greek Culture Minister Kostas Tassoulas in Athens on October 14, 2014 in Athens, Greece. Lawyers Geoffrey Robertson and Amal Alamuddin are on a four-day visit to meet with government officials and advise on the return of the Parthenon Marbles, also known as the Elgin Marbles. Alamuddin’s husband, actor George Clooney, campaigned for the Marbles’ return when promoting his film ‘The Monuments Men’. (Photo by Thanassis Stavrakis — Pool/Getty Images)

Адвокатка виступила з промовою на неформальному засіданні Ради Безпеки ООН, де вирішила ще раз акцентувати увагу на тому, що відбувається в Україні. Дії росіян вона назвала “бійнею”, а  методи війни росії “агресивними”.

Амаль Клуні в своїй промові не могла усвідомити те, як в центрі Європі відбувається подібне, як безконтрольовано вивозять дітей, ґвалтують дівчат та жінок перед рідними та скидають бомби на будівлі з написом “діти”.

Я читаю заголовки новин, але не розумію, як їх усвідомити. Невже тисячі дітей насильно депортують до росії? Чи може бути так, що дівчаток-підлітків ґвалтують на вулиці на очах їхньої родини та сусідів? Чи справді бомбили будівлю, на якій було написано «діти», і мирних жителів сьогодні в Маріуполі систематично катують і морять голодом? На жаль, відповідь “Так”,

– йдеться в провомі жінки.

Читайте також: Анджеліна Джолі приїхала до Львова

Також Амаль попередила про те, що останнім часом новин про війну з’являється все менше і менше, але не варто відкладати цю “бійню” і забути про неї. “Сьогодні Україна – це бійня прямо в серці Європи. Я боюся, що ви будете зайняті й відвернені від того, що з кожним днем війну висвітлюватимуть усе менше, і люди стануть трохи байдужішими до неї,” – каже Клуні.

 

Статьи по теме