UA
  RU

  Анджеліна Джолі у Бориславі. Україну вона відвідала з власної ініціативи.

  Акторка та посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі відвідала Борислав, де поспілкувалася з українськими дітьми-переселенцями. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Бориславська міська рада.
  Джоли

  Фото: facebook.com/boryslavrada

  Анджеліна Джолі у Бориславі. Україну вона відвідала з власної ініціативи.-Фото 2
  Джоли 2
  Джоли


  Актриса відвідала навчально-реабілітаційний центр «Гармонія», де поспілкувалася з дітками, що виховуються в закладі, а також із дітьми, що прибули з регіонів, де ведуться бойові дії.

  «Акторка та її команда прибули до дітей з подарунками, гарним настроєм. Також пані посол поспілкувалася з дітьми з Луганщини», – йдеться у повідомленні.


  Анджеліна Джолі прибула до Львова з гуманітарною місією. Вона відвідала лікарню, де лежать діти, що постраждали від ракетного удару російських військових по вокзалі у Краматорську.

  Також актриса завітала до львівської школи-інтернату та відвідала залізничний вокзал, де вона зустрілася та поспілкувалася з волонтерами, психологами й лікарями.

  «Україну актриса відвідала з власної ініціативи, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців не має ніякого відношення до цього візиту», — повідомив Солтмарш електронним листом.


  Читайте також: «ХОЧУ ДАТИ ЇМ СТАБІЛЬНІСТЬ». БЕНЕДИКТ КАМБЕРБЕТЧ ПРО БІЖЕНЦІВ З УКРАЇНИ, ЯКІ ЖИТИМУТЬ У ЙОГО БУДИНКУ

   

  Статьи по теме