
Культура
Бекхем «передав» свій Instagram українській лікарці з Харкова
Поділись:
Футболіст Девід Бекхем «передав» свої акаунти у соцмережах українській лікарці Ірині з Обласного клінічного перинатального центру в Харкові, щоб вона змогла розповісти світові про свою роботу в Україні під час війни.

Фото: instagram/davidbeckham
Бекхем у сторіз в Інстаграм опублікував розповідь лікарки Ірина пророботу закладу в умовах війни росії проти України.
«Сьогодні я передаю свої соціальні канали Ірині, голові обласного перинатального центру в Харкові, Україна, де вона допомагає жінкам безпечно народжувати. Завдяки вашим пожертвам кисневі генератори допомагають новонародженим там виживати у складних умовах. Будь ласка, продовжуйте підтримувати благодійні організації, зокрема ЮНІСЕФ, як можете», — заявив Бекхем.
«Лікарі та медперсонал тут. Ми переживаємо, ми плачемо, але не здаємося», — розповіла Ірина. Вона та її колеги змушені працювати майже цілодобово.
Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»
Більше від
- ADAM: “Таку як є”, “Повільно” та інші емоційні пісні гурту
- Нові серіали грудня 2025: «Фолаут», «Емілі в Парижі» та інші яскраві прем’єри
- На знак вдячності: усі військові зможуть безкоштовно подивитися фільм “Ти – космос” 6 грудня
- «Очі дівочі»: нова романтична премʼєра від TAYANNA
- Легендарна Ізабель Юппер у стрічці «Найбагатша жінка світу»