UA
RU

Бенедикт Камбербетч вийшов з українським стягом на церемонії нагородження в Каліфорнії

Редагувати переклад

Важливо говорити про проблему на будь-якому етапі свого життя.

Так і робить британський 45-річний актор Бенедикт Камбербетч, який сьогодні стояв на сцені престижної церемонії Cinema Vanguard Award, що вібдувалась в Арлінгтонському театру в Каліфорнії.

Бенедикт Камбербетч вийшов з українським стягом на церемонії нагородження в Каліфорнії-Фото 1

SANTA BARBARA, CALIFORNIA — MARCH 09: Benedict Cumberbatch holds up a Ukrainian flag in support of the people of Ukraine at the Cinema Vanguard Award ceremony during the 37th Annual Santa Barbara International Film Festival at Arlington Theatre on March 9, 2022 in Santa Barbara, California. (Photo by Tibrina Hobson/Getty Images for SBIFF)

Під час своєї промови на слів подяки за отриману нагороду за роль у фільмі “Влада пса”, актор тримав в руках прапор України, який йому подарував один із шанувальників на початку місяця під час відкриття іменної зірки на Алеї слави в Голлівуді.

Вже тоді Бенедикт Камбербетч виступив з гучною та сильною промовою, в якій йшлося про те, що він всім серцем підтримує український народ і проти терору російської федерації.

Я не можу говорити сьогодні, в цей дивовижний момент свого життя, на цій надзвичайній платформі, не визнаючи очевидність того, що відбувається в Україні, і не показати свою підтримку народу України, свою підтримку народу Росії, який виступає проти клептократії та ідіотизму їхніх правителів, щоб спробувати зупинити розвиток цього звірства,

– зазначив актор.

Читайте також: Дженніфер Еністон захоплюється українками

Актор «Доктор Стрендж» також закликав людей вжити заходів, щоб запропонувати допомогу та підтримку будь-якими способами. Він просив своїх шанувальників починати щось робити, щоб зупинити неприпустимі дії:

Зараз всі ми маємо робити більше, ніж просто думати та молитися. Нам потрібно діяти, нам потрібно перейти на веб-сайти посольств, ми повинні розуміти, що ми можемо зробити як громадяни світу, громадяни Європи та люди, які хочуть кращого місця та кращого результату в цей жахливий момент для цих людей із сім’ями, які борються за виживання, коли на їхні міста падають ракети. Ми більше не можемо стояти осторонь. Це вже не час для скупості чи лінощів, неактивності чи невміння. Нам потрібно діяти, і є речі, які ви можете зробити. Ви можете підтримувати організації. Ви можете підтримати тих, хто допомагає біженцям на місцях. Ви можете підтримувати правозахисні організації. Ви можете тиснути на політиків, ваш банк, ваші галузі, щоб вони визнали все, що ви можете зробити, щоб допомогти. Це можливо, тому я закликаю людей зробити це в цей день. 

Статьи по теме