UA
RU

Беріт Лабель: «Я хочу бути незалежною і забезпечити своїх майбутніх дітей»

Редагувати переклад
Модель та актриса Беріт Лабель прикрасила обкладинку весняного номера Marie Claire Ukraine. В інтерв'ю вона розповіла про серкети краси та любов до людей.

Беріт Лабель: «Я хочу бути незалежною і забезпечити своїх майбутніх дітей»-Фото 1
 

Ви не тільки стали продюсером фільму «Вічний час», але також і зіграли в ньому. Чому ви обрали цю стрічку, і про що в ній ідеться?

Я написала сценарій «Вічного часу» разом із Даніелем Ліром. Сюжет я вигадала, стоячи у ванній перед дзеркалом. Я вивчала творчість Мері Волстонкрафт і переглянула, як Елізабет Тейлор зіграла Клеопатру. Будучи моделлю, акторкою і письменницею, я перебувала у такому захваті, що мені доведеться грати цих двох жінок. Під час пандемії у мене була нагода подумати, і я усвідомила, що хочу створити цей фільм.

Іноді ви дивитеся фільм і думаєте, що це могла би бути ваша роль. Про яку таку роль ви колись мріяли?

Оце я точно знаю! Це роль Джулії Робертс у стрічці «Красуня» і роль Ґаль Ґадот у фільмі «Диво-жінка». Сьогодні я планую переглянути «Бетвумен» і я впевнена, що буду в захваті від серіалу!

Який фільм повинна переглянути кожна сучасна людина?

Кожна сучасна людина повинна дивитися класичні фільми.

Ви здебільшого плачете чи смієтеся впродовж перегляду фільму? Переглядаючи яку саме стрічку, ви це робили востаннє?

Я зазвичай плачу, дивлячись фільми. (Сміється.) Таким чином я випускаю емоції. Скоріше за все, плачу, тому що я дуже чутлива, але я також часто-густо сміюся, переглядаючи фільми жаху.

Беріт Лабель: «Я хочу бути незалежною і забезпечити своїх майбутніх дітей»-Фото 2

Піджак та босоніжки Yves Saint Laurent @ysl

Вам доводиться втілювати різні ролі і настрої. Як готуєтесь до зйомок? У вас є секрет, щоби миттєво «перетворитися» на свого персонажа?

Мій секрет – музика й одяг. Щоразу я входжу в іншу матрицю. Окрім того, я танцюю, щоб відчути вібрації, що проходять крізь мене.

На які жертви доводиться йти, щоби залишатися вродливою?

Я для цього пю більше води, ніж алкоголю! Я люблю розважатися, але щоразу стримую свою енергію для зйомок. Тому кожен день – підготовка до відтворення образу на екрані й створення чарівних і героїчних митей.

Як ви «виходите» з персонажа і що робите, щоби розслабитися?

Щоби розслабитися, я багато розтягуюся і виконую дихальні вправи. Я також люблю кардіотренування і походи.

У вас є місця сили, куди ви йдете, щоби набратися снаги?

Я набираюся сили, коли відчуваю, що зробила щось хороше. Це може бути просто розмова з кимось або усмішка, комусь подарована.

Беріт Лабель: «Я хочу бути незалежною і забезпечити своїх майбутніх дітей»-Фото 3

Сукня Vira Lilium @vira_lilium

Серед ваших захоплень ви згадали походи. Саме тому ви вибрали таке мальовниче місце для зйомок?

Дякуємо за комплімент! Це дійсно неймовірне місце для відвідування! Для мене велика честь, що я змогла знімати фільм саме там. Я навіть чула, що Ріанна відзняла там свій останній кліп. (Сміється.)

Куди ви любите ходити в походи?

Якось я піднялася на Кіліманджаро – найвищу гору в Африці. Там мій майбутній чоловік мені освідчився. Це було дійсно наче у казці! Зараз я мешкаю в Лос-Анджелесі й часто прогулююсь Голлівудом. Незабаром я планую трохи пожити у Малібу.

Які ваші походи були найнезвичайнішими?

Підйом на Кіліманджаро, безумовно, був вельми незвичайною мандрівкою! Це була семиденна подорож, упродовж якої ми щодня йшли по вісім годин. В мене також залишилися дуже приємні враження від Сантьяґо-де-Компостела в Іспанії, куди ми їздили після весілля. Три дні ми милувалися краєвидами, харчуючись ягодами, що знаходили, і вітаючись із усіма, кого зустрічали.

Як вам вдається уникати непотрібних покупок?

Я почала здебільшого брати речі напрокат, і до того ж у мене є стилісти, тому я витрачаю менше часу і грошей в магазинах. А зекономлений час я витрачаю на роздуми і створення сценаріїв.

Беріт Лабель: «Я хочу бути незалежною і забезпечити своїх майбутніх дітей»-Фото 4

Піджак та босоніжки Yves Saint Laurent @ysl

Про яку культову річ на кшталт сумочки Dior чи хустки Hermès ви давно мріяли, перш ніж купити? І про яку з них ви досі мрієте?

Наразі я переважно мрію про те, щоби прикрашати обкладинки таких чудових журналів, як Marie Claire. У найближчих планах – заробити трохи грошей, щоби перевезти маму поближче до себе, а також купити будинок і красиву автівку. Я просто хочу бути незалежною і забезпечити своїх майбутніх дітей. І, звісно, мені потрібен один мільйон, щоби заснувати власний фонд, назву якому я вже придумала.

Яку річ жіночого гардеробу ви вважаєте найкрасивішою, а яку – найсексуальнішою?

Як на мене, бюстгальтери – дійсно неповторна частина жіночого гардеробу.

Тьєррі Мюґлер казав, що навіть для того, щоб залишатися вдома, не потрібен зручний одяг. Які ваші основні вимоги до гардеробу, і на яких засадах туди потрапляють речі?

Я маю почуватися сексуальною. Мене не цікавлять наряди, адже я «ношу» ставлення.

Який ваш головний ритуал краси?

Мити обличчя вранці і ввечері.

Ви сказали, що краса залежить від того, чи люблять люди себе. Як допомогти людині почати себе любити?

Людина може полюбити себе, почавши прислухатися до думок, що проходять крізь її розум, а потім вирішити, які з них слушні і можуть стати у пригоді. Треба зізнатися собі, чого хочеш, а чого – ні. Це особиста розмова. Потрібно навчитися не поспішати з висновками, але COVID-19 точно нас цьому навчив!

Беріт Лабель: «Я хочу бути незалежною і забезпечити своїх майбутніх дітей»-Фото 5

Сукня Vira Lilium @vira_lilium

Переклад Олексій Бердник

Фото Tina Sokolovskaya @tinasokolovskaya 

Makeup and hair Inna Kens @make_up_inna