UA
RU

Британський актор Стівен Фрай приїхав до Києва

Редагувати переклад

До Киева приїхав легендарний британський актор, письменник, сценарист, режисер і телевізійний ведучий Стівен Фрай

Британський актор Стівен Фрай приїхав до Києва

Стівен Фрай стане ведучим третього Саміту перших леді та джентльменів, який відбудеться в Києві 6 вересня. Про це повідомили організатори Саміту:

«Ми раді повідомити, що до нас приєднався Стівен Фрай — британський актор, телеведучий, автор численних бестселерів і книг. Борець за громадянські права. Людина, чий мозок визнано культурною спадщиною Великої Британії. Він постійно підтримує Україну в її боротьбі за існування та незалежність, про що свідчать його інтерв’ю. Також він допомагав українцям пережити зиму з ініціативою ShelterBox, яка збирала пожертви на теплий одяг та ремонт зруйнованих будинків».

Стівен Фрай відомий своєю громадською активністю. Він підтримує кілька ініціатив та організацій, що працюють з військовослужбовцями, людьми, які втратили слух, зір, людьми з біполярним розладом, лейкемією, лімфомою, а також з ЛГБТ-спільнотою. 

Британський актор Стівен Фрай приїхав до Києва

У соцмережах Стівен Фрай розповів про свій перший день у Києві: 

«Що за день. Не можу повірити, що приїхав в Київ лише 12 годин тому. Відтоді я спостерігав за хірургічною операцією пораненого бійця (завила сирена, але ніхто не звернув уваги, бо був пацієнт, якого треба доглядати). Далі я зустрів двох молодих людей, які жартували про відмінності між їхніми новими протезами. Потім я розмовляв з молодою жінкою, яка лише два тижні тому втратила чоловіка на російському фронті. Усіх їх об’єднував надзвичайний гумор. А також глибока непохитна рішучість прогнати варварів і зберегти свою незалежність і суверенітет. Війна може виявляти найгірше в людях, але іноді — найкраще…»

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Stephen Fry

Читайте також: ГУРТ U2 СТВОРИВ КОЛЕКЦІЮ ФУТБОЛОК І ХУДІ З ПОРТРЕТОМ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО