UA
RU

Бріжит Макрон і Ніколя Геск’єр на обкладинці журналу Madame Figaro

Редагувати переклад

Перша леді Франції Бріжит Макрон і креативний директор жіночих колекцій Louis Vuitton Ніколя Геск’єр з’явилися на обкладинці журналу Madame Figaro. 

Бріжит Макрон і Ніколя Геск’єр на обкладинці журналу Madame Figaro-Фото 1

Перша леді Франції Бріжит Макрон знялася разом з Ніколя Геск’єром для французького журналу Madame Figaro. Фото героїв зявилося у соцмережах журналу. Редакція також анонсувала ексклюзивне інтерв’ю:

«З 2017 року між першою леді та креативним директором жіночих колекцій Louis Vuitton встановилися тісні стосунки. Унікальний стилістичний зв’язок, яким вони діляться з нами в ексклюзивному інтерв’ю. Завтра в кіосках».

Бріжит Макрон раніше розповідала, що товаришує з Ніколя Геск’єром. Перша леді Франції часто обирає вбрання французького Модного дому Louis Vuitton авторства Геск’єра.

Нагадаємо, що минулого року Louis Vuitton продовжили контракт з Ніколя Геск’єром на п’ять років. Дизайнер й надалі залишатиметься креативним директором жіночих колекцій. У Модному домі впевнені, що надихаюче бачення Ніколя Геск’єра сформувало фірмову жіночу естетику Louis Vuitton. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Emanuele Scorcelletti / Madame Figaro

Читайте також: ДРУГА МОНІКА БЕЛУЧЧІ: ДЕВА КАССЕЛЬ НА ОБКЛАДИНЦІ DIOR MAGAZINE

Статьи по теме