UA
RU

Брюс Вілліс полишає акторську кар’єру через хворобу

Редагувати переклад

Актор не зможе більше зніматися в фільмах.

67-річному Брюсу Віллісу лікарі діагностували афазію – хворобу, при якій порушуються мовні здібності, важко говорити та розуміти слова.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Demi Moore (@demimoore)

Про цю сумну новину написала колишню дружина знаменитості Демі Мур на своїй сторінці в Інстаграм. Вона повідомила, що всіми улюблений Брюс вирішив призупинити акторську кар’єру через діагностовану хворобу. Демі Мур написала листа до шанувальників актора і підкріпила його фото Вілліса в ролі “Міцного горішка”.

Прекрасні поціновувачі Брюса, ми хотіли поділитися тим, що у нашого улюбленого Брюса виникли деякі проблеми зі здоров’ям і нещодавно йому поставили діагноз “афазія”, який впливає на його когнітивні здібності. Через це, все продумавши, Брюс вирішив призупинити кар’єру, яка так багато означала для нього.

Це дійсно важкий для нашої сім’ї час і ми так вдячні вам за вашу незмінну любов, підтримку та переживання. Ми проходим через це як цілісна сім’я і хотіли розповісти це його фанатам, адже ми знаємо, як багато він для вас означає, як ви для нього.

Як завжди говорить Брюс: “Живи на повну котушку”, – і ми разом плануємо зробити саме це. З любов’ю, Емма, Деми, Румер, Скаут, Таллула, Мейбл і Евелін,

– говориться в повідомленні.

Читайте також: Біллі Айліш записала відеозвернення до українців: «Ми хочемо висловити солідарність»

Сподіваємось, Брюс скоро піде на поправку і ми знову побачимось на великому екрані..

Статьи по теме