UA
RU

Чемпіонка Оксана Баюл в прямому ефірі з Марічкою Падалко показала свій український паспорт і розплакалася  

Редагувати переклад

Розмова Марічки Падалко з чемпіонкою Оксаною Баюл: неотримані призові від України, льодове шоу у США, вишиванка для доньки та сум за Батьківщиною.

Чемпіонка Оксана Баюл в прямому ефірі з Марічкою Падалко показала свій український паспорт і розплакалася  -Фото 1
 
Перша олімпійська чемпіонка Незалежної України Оксана Баюл через Марічку Падалко вийшла на зв’язок до українців і розплакалася  
 
Коли Оксана Баюл приїде до України ? — першою дізнавалася Марічка Падалко на прямому зв’язку в своєму інстаграм  
 
13 квітня ведуча ТСН Марічка Падалко на своїй сторінці в Instagram провела ексклюзивний прямий ефір з першою Олімпійською чемпіонкою Незалежної України фігуристкою Оксаною Баюл. 
 
Це перше інтерв‘ю легендарної спортсменки українському журналісту за довгі роки.  
На зв’язок Оксана приєдналась з Лос-Анджелесу, і разом з нею був її чоловік, продюсер Карло Фаріна. 
 
У бесіді з Марічкою Оксана розповіла про Україну, згадувала як вона відкритим листом підтримувала Майдан, про те, що їй так досі і не виплатили призові за перемогу на Олімпійських іграх у 1994 році, про льодове шоу Champions on Ice, що придбав для неї її коханий чоловік, та про можливий майбутній тур світом з цим легендарним шоу! 
 
До речі, у минулому Оксана Баюл була хедлайнером, обличчям цього шоу, і вражала всіх неймовірними трюками на льоду, об’їздила всю Америку з виступами, а рейтинги з її участю були шаленими. Баюл запрошували у прайм-тайм на найпопулярніші телепрограми і телеканали США. 
Про неї знімали фільми.  

Чемпіонка Оксана Баюл в прямому ефірі з Марічкою Падалко показала свій український паспорт і розплакалася  -Фото 2

Читай также: Как выбрать кроссовки: советы стилистов и производителей

Фігуристка не виключає, що може представити це шоу і на своїй рідній Батьківщині. За умови, якщо буде організація, і українська сторона зможе його належно прийняти. Як зазначила Оксана, якщо Бог дасть і все складеться, спортсменка приїде! 

Баюл зізналась, що це мрія колись повернутися у рідне місто, показати його доньці. Там поховані її мамо і тато. На цих словах Оксана і Марічка розплакалися.  
 
Однак її чоловік Карло вважає, що приїзд Оксани до України поки є недоречним, бо попри те, що її люблять люди, вона ніколи не мала відповідного ставлення керівництва країни за різних президентів, їй досі навіть не виплатили призові за перемогу на Олімпіаді. «Ми готові почати з чистого аркуша» — сказав Карло, не лише чоловік, а й менеджер спортсменки. «Але і Україна мала б зробити крок назустріч».  
 
Саме через цю образу з плином років Баюл подавала позов до суду на українську сторону. Але справа не в грошах, а у відновленні справедливості. Як зазначила Оксана, якби вона виграла цей суд, то віддала б усю суму позову, а це 50 млн доларів, — на розвиток мультиспортивного стадіону «Метеор», що знаходиться у її рідному місті – Дніпрі, це місце де вона навчилася кататися на ковзанах.  

Чемпіонка Оксана Баюл в прямому ефірі з Марічкою Падалко показала свій український паспорт і розплакалася  -Фото 3

 
Мін’юст України контактує з Баюл у розв’язанні цього питання, і зараз вже є надія на перевантаження стосунків, і що все може змінитися на краще.  
 

«Оксано, тебе любить і пам’ятає в Україні дуже багато людей, і нам шкода, що ми тут не можемо тебе бачити. Нам би дуже хотілося на 30-річницю Незалежності України зустрічати нашу першу олімпійську чемпіонку разом з Карло та вашою донечкою Софією. І щоб ти отримала від країни гідне визнання, тому що ти для нас є на рівні з тими людьми, які боролися за незалежність, і які зараз за неї борються на сході України. Ти зробила дуже багато!» — сказала Марічка Оксані. 
 
Баюл, яка досі зберігає українське громадянство, хоча давно живе у США :  
«Я бажаю Україні процвітання, щоб у всіх українців все було добре. Я знаю, що в Україні звичайним людям дуже важко жити, особливо фінансово, я все одно хочу побажати вам, щоб ви не здавалися!» — звернулась до українців Оксана Баюл. 
 
Загалом відверта та щемлива розмова Марічки з Оксаною тривала понад годину, хоча попередньо вони домовлялись тільки на 15 хвилин ефіру. 

Чемпіонка Оксана Баюл в прямому ефірі з Марічкою Падалко показала свій український паспорт і розплакалася  -Фото 4

 
Ця бесіда стала для всіх шанувальників чемпіонки довгоочікуваною, адже багато років Баюл жодним нашим ЗМІ не давала згоду на проведення інтерв’ю. І тільки Марічка, яка давно знайома з Оксаною, змогла вмовити її на спілкування.  
 
На останок Падалко подарувала 5-річній донечці Оксани Баюл вишиванку.

А Оксана у свою чергу запросила ведучу ТСН до себе в гості та сказала, що двері її будинку завжди відкриті для Падалко. 

Нагадаємо, у 1994 році, коли Оксані Баюл було тільки 16 років, вона здобула золото на зимовій Олімпіаді у Ліллегаммері й стала першою Олімпійською чемпіонкою незалежної України у фігурному катанні.  

Чемпіонка Оксана Баюл в прямому ефірі з Марічкою Падалко показала свій український паспорт і розплакалася  -Фото 5

 
Тоді на весь світ зазвучав український гімн. Потім спортсменка переїхала до США разом зі своїм тренером, підписавши багатомільйонні контракти.  

У 2014 році Оксана Баюл публічно підтримала Майдан в Україні, і коментує, що Росія воює з Україною, — і саме про це прямим текстом вона заявила в цьому інтерв’ю.