UA
RU

Чому зірка «Дивних див» мрієї зіграти Брітні Спірс

Редагувати переклад

Міллі Боббі Браун жадає зіграти Брітні Спірс, і вона впевнена, що знає, як саме розповісти історію поплегенди.

Чому зірка «Дивних див» мрієї зіграти Брітні Спірс-Фото 1

За 18 років життя Міллі Боббі Браун встигла заробити собі не тільки ім’я в кіноіндустрії, але й також неабиякі статки. Головна роль у неймовірно успішному проєкті Netflix «Дивні дива», образ молодшої сестри легендарного Шерлока Холмса, та навіть продюсування «Еноли Холмс». Проте у списку бажань Міллі все ще лишається одне невиконане, яке акторка сподівається втілити у реальність колись у майбутньому.

В рамках телешоу The Drew Barrymore Show зірка «Дивних див» розповіла, що перед усім бажала б зіграти на великому екрані Брітні Спірс.
«Я хочу грати реальну особистість, і для мене це — Брітні. Брітні Спірс, я маю на увазі. Перш за все, я вважаю, що її історія резонує з моєю», — розповіла 18-річка Браун ведучій — Дрю Беррімор. «Я виросла під прицілом камер, та я завжди дивилася її відео, інтерв’ю, коли вона була зовсім молодою. Те ж саме відбувається і зі мною. Я бачу її гру слів, та я не знаю її, але коли дивлюся на фото Брітні, відчуваю, що можу розповісти її та тільки її історію правильно».
Чому зірка «Дивних див» мрієї зіграти Брітні Спірс-Фото 2
 
Міллі Боббі Браун вже неодноразово доводила свою спроможність грати серйозні ролі. Так, завдяки роботі в «Дивних дивах» Браун заробила численні нагороди «Еммі», а також відзнаку SAG Award 2017. Наразі культовий хіт Netflix готується до прем’єри п’ятого та фінального сезону. Браун також неабияка продюсерка, адже сама вона не лише зіграла провідну роль у ще одному проєкті від Netflix «Енола Холмс», але й також за лаштунками виконувала роль продюсерки. Дівчина також розробила власний косметичний бренд Florence by Mills, а у 2018 році стала амбасадоркою UNICEF.
 
Що ж до професійних успіхів 40-річної Брітні Спірс, то вона ставала номінанткою «Ґреммі» 8 разів, з яких виграла лише одну нагороду. Попри шалений успіх на початку 2000-х, вже у 2007 році після публічної істерії Брітні була надана допомога, та особистий опікун. 13 років співачка боролася за свою свободу, та вже в листопаді 2021 року їй вдалося звільнитися від метафоричних кайданок власного батька. Наразі вона повертається у фокус уваги, нещодавно презентувавши колаборацію з Елтоном Джоном. «Hold Me Closer» — перша пісня Брітні Спірс за останні 6 років.

Статьи по теме